Weekendowy rozkład jazdy: M-1 Global, Fight Nights Global, Bellator, ACB, PLMMA, Celtic Gladiator, Invicta FC

Karty walk i transmisje najciekawszych gal MMA, które odbędą się w ten weekend. Najbliższe kilka dni zapowiada się niezwykle ciekawie.

M-1 Global 77

Walka wieczoru:
205 lbs: Viktor Nemkov (24-6) vs Ronny Markes (16-4)
Karta główna:
185 lbs: Artiom Frolov (8-0) vs Talekh Nadzhafzade (5-1)
185 lbs: Andrey Seledtsov (6-3) vs Moses Murrieta (4-0)
155 lbs: Artur Lemos (8-2) vs Raul Tutarauli (7-3)
145 lbs: Felipe Rego (10-3) vs Viktor Kolesnik (9-2)
Karta wstępna:
155 lbs: Till Kinne (5-1) vs Pavel Gordeev (6-0)
170 lbs: Andrey Lezhnev (10-7) vs Kurbanali Abdusalamov (6-3)
135 lbs: Sergey Voloshin (2-0) vs Sergey Klyuev (2-0)
170 lbs: Sergey Faley (20-9) vs Lom-Ali Nalgiev (12-5)
265 lbs: Frank Kortz (4-1) vs Nikolay Savilov (4-2)
155 lbs: Daniel Diaz (0-0) vs Alexey Bruss (1-1)
Data: Piątek, 19 maja o godz. 18:00
Transmisja: 18:00/ od 20:30 na Eleven Sports

 

Fight Nights Global 65

Walka wieczoru:
125 lbs: Zhalgas Zhumagulov (9-2) vs Vartan Asatryan (12-5)
Karta główna:
170 lbs: Georgy Kichigin (13-5) vs Gadzhimurad Khiramagomedov (5-1)
145 lbs: Sergey Razin (3-1) vs Yerzhan Estanov (14-6-1)
170 lbs: Sultan Kiyalov (2-0) vs Michael Dubois (8-4)
125 lbs: Shaj Haque (9-2) vs Tagir Ulanbekov (4-0)
135 lbs: Akhmed Musakaev (4-0) vs Ruslan Serekpulov (11-1)
145 lbs: Ardarsher Murodaliev (0-1) vs Zhasulan Akimzhanov (1-0)
170 lbs: Vladislav Shabalin (1-1) vs Adil Boranbayev (5-3-1)
145 lbs: Martin Gil (0-2) vs Sabit Zhusupov (2-1)
145 lbs: Ermek Tlauov (12-3) vs Sergey Malykov (2-1)
155 lbs: Aik Virabyan (0-2) vs Mikhail Sarbashev (0-1)
145 lbs: Nurbek Kabdrakhmanov (0-0) vs Kanat Kulmagambetov (0-0)
Data: Piątek, 19 maja o godz. 18:00
Transmisja: MatchTV: Fighter

 

Bellator 179

Walka wieczoru:
170 lbs: Paul Daley (39-14-2) vs Rory MacDonald (18-4)
Karta główna:
205 lbs: Liam McGeary (12-1) vs Linton Vassel (17-5)
265 lbs: Cheick Kongo (26-10-2) vs Augusto Sakai (9-0-1)
170 lbs: Dan Edwards (14-14) vs Alex Lohore (11-1)
170 lbs: Kevin Ferguson Jr (0-1) vs Darryal Griffin (0-0)
Karta wstępna:
155 lbs: Jay Dods (6-0) vs Alfie Davis (7-1)
265 lbs: Stav Economou (17-5-1) vs Dan Konecke (7-9-1)
125 lbs: Jamie Powell (7-1) vs Amir Albazi (9-0)
170 lbs: Umer Kayani (4-3) vs Nathan Jones (10-5)
185 lbs: Rafał Cejrowski (2-0) vs Fabian Edward (0-0)
150 lbs: Jeremy Petley (10-8-1) vs Chase Morton (6-3)
265 lbs: Łukasz Parobiec (12-6) vs Neil Grove (12-8-1)
185 lbs: Marcin Prostko (4-3) vs Mike Shipman (9-1)
135 lbs: Salih Kulucan (4-5) vs Diego Barbosa (2-1)
Data: Piątek, 19 maja od godz. 18:30
Transmisja: Spike.com

 

ACB 61

Walka wieczoru:
145 lbs: Marat Balayev (7-0) vs Adlan Bataev (7-0) – walka o pas kategorii piórkowej
Karta główna:
155 lbs: Andrei Koshkin (16-5) vs Eduard Vartanyan (16-2)
185 lbs: Nikola Dipchikov (15-5) vs Aleksei Butorin (11-1)
135 lbs: Beslan Isaev (35-9) vs Elvis Mutapcic (15-5-1)
170 lbs: Albert Tumenov (17-4) vs Ismael de Jesus (15-5-1)
145 lbs: Arman Ospanov (7-0) vs Taichi Nakajima (12-7-1)
Karta wstępna:
185 lbs: Piotr Strus (10-3-2) vs Mikhail Kolobegov (11-3)
170 lbs: Oleg Borisov (18-2-1) vs Dukhava Astamirov (3-0)
265 lbs: Denis Smoldarev (12-3) vs Tanner Boser (12-3)
135 lbs: Tural Ragimov (15-3) vs Rustam Kerimov (5-0)
170 lbs: Vasily Palok (8-5) vs Alexei Martynov (11-7)
145 lbs: Luis Palomino (25-13) vs Marcos Vinicius Schmitz (13-3)
Data: Sobota, 20 maja o godzinie 17:00.
Transmisja: Fite.tv

 

PLMMA 73

Walka wieczoru:
93 kg: Szymon Kołecki (1-0) vs Wojciech Balejko (4-7)
Karta główna:
93 kg: Kewin Wiwatowski (4-3) vs Lukasz Klinger (7-4)
84 kg: Paweł Trybała (3-1) vs Adam Niedźwiedź (3-2)
84 kg: Marcin Naruszczka (18-6-1) vs Leandro Bispo (5-3)
77 kg: Michał Tarabańka (3-5) vs Krzysztof Kułak (28-15-2)
70 kg: Marian Ziółkowski (16-5-1) vs Reinaldo Teixera (5-3) – walka o pas kategorii lekkiej
Karta wstępna:
70 kg: Damian Majewski (1-2) vs Paweł Mazajło (1-0)
84 kg: Matt Horwich (29-25-1) vs Piotr Siwkowski (2-2)
Walki rezerwowe które mogą byc w TV Puls na żywo, a na pewno będą w powtórce gali kilka dni po premierze.
80 kg: Mateusz Piskorz (11-3) vs Mariusz Radziszewski (14-14-2) [catchweight]
93 kg: Michał Pasternak (11-2) vs Sylwester Borys (9-4)
Data: Sobota, 20 maja o godz. 19:00
Transmisja: od godziny 20:00 w telewizji Puls

 

Celtic Gladiator 12

Walka wieczoru:
MMA 145 lbs: Leszek Krakowski (10-1) vs Nathan Batista (8-4)
Karta główna:
MMA 205 lbs: Przemysław Mysiala (20-9-1) vs Dimitri Bouchet (11-7-2)
MMA 185 lbs: Alex Montagnani (7-2-1) vs Manuel Garcia Nieto (28-19)
MMA 205 lbs: Luciano Zampieri (2-4) vs Arunas Andriuskevicius (12-4)
Karta wstępna:
MMA 265 lbs: Leonardo Gosling (5-4) vs Jose Agustin Garcia (2-1)
MMA 265 lbs: Tomasz Czerwiński (8-14) vs John Painter (0-5)
MMA 155 lbs: Radosław Dziabkowski (4-3) vs Gia Barkalaia (7-3)
K-1 125 lbs: Katarzyna Twardowska (0-0) vs Filipa Mourao (0-1)
MMA 205 lbs: Silviu Streinu (0-0) vs Francisco Hernandez (0-2)
K-1 105 lbs: Gemma Montefiore (0-0) vs Cill Wann (0-0)
MMA 170 lbs: Adam Chętnik (0-0) vs Dom Colossus (0-0)
K-1 160 lbs: Mateusz Bąk (0-0) vs Armando Monteiro (2-0)
Data: Sobota, 20 maja o godz. 19:00
Transmisja: Mmauncagedmag.com

 

Invicta FC 23

Walka wieczoru:
125 lbs: Agnieszka Niedźwiedź (9-0) vs Vanessa Porto (18-7)
Karta główna:
125 lbs: Roxanne Modafferi (20-13) vs Sarah D’Alelio (11-6)
105 lbs: Hericia Tiburcio (10-4) vs Tessa Simpson (5-1)
135 lbs: Elizabeth Phillips (6-5) vs Kelly Faszholz (3-2)
125 lbs: Andrea Lee (6-2) vs Liz Tracy (3-1)
115 lbs: Tiffany Van Soest (0-2) vs Christine Ferea (1-0)
145 lbs: Ediane Gomes (10-4) vs Pam Sorenson (5-1)
135 lbs: Shaianna Rincon (0-0) vs Brooksie Bayard (1-1)
Data: Niedziela, 21 maja o godz. 3:00
Transmisja: UFC FightPass