fbpx
Strona główna Tagi Media Day

Tag: Media Day

Borys Mańkowski stoi przed szansą sięgnięcia po mistrzowskie trofeum dywizji lekkiej KSW. Jak zapatruje się na nadchodzącą konfrontację i co planuje dalej? O tym i wielu innych kwestiach usłyszycie w poniższym wywiadzie. 
Obecny mistrz wagi lekkiej i bohater pojedynku wieczoru KSW 66 podczas czwartkowego media dayu. Zapraszamy na bardzo obszerny wywiad z Marianem Ziółkowskim, w którym poruszonych zostało kilka kwestii, dotyczących zarówno najbliższego starcia, jak i przyszłych posunięć.
Inwazja Berserkerów to trafne określenie przy okazji gali KSW 66. Jednym z nich jest bardzo dobrze znany w tamtejszych rejonach Wojciech Janusz, któremu choć wypadł pierwotnie planowany oponent, pozytywnie patrzy na nadchodzący pojedynek.
Dotychczasowe, stricte sportowe wspomnienia Patryka Surdyna z organizacją KSW z pewnością nie należą do najlepszych. Jak dotąd przegrał tam dwa pojedynki, jednakże co trzeba podkreślić - z czołówką swojej dywizji. Teraz planuje powrócić na właściwe tory, pokonując w sobotę...
Pretendent do pasa wagi półciężkiej, Ibragim Chuzhigaev, zdaje się być niesamowicie pewny siebie przed debiutem w okrągłej klatce. Oprócz sięgnięcia po trofeum dywizji do 93 kilogramów, zamierza jeszcze rozprawić się z mistrzem niższej kategorii!
Niklas Backstrom wraca do zawodowych startów po blisko pięcioletniej absecji. Podczas media dayu opowiedział nieco o tym, dlaczego tak się stało oraz podał powody związania się właśnie z KSW. Nie zabrakło również docenienia bardzo dobrze radzącego sobie pod szyldem...

Zbliżające się wydarzenia