O nas

Witamy na InTheCage.pl, portalu tworzonym przez fanów – dla fanów.

Redakcja:

 Michał Malinowski (właściciel)

W MMA od czasów Pride. Bez pamięci zakochany w tej organizacji. Zawsze kibicuje zawodnikom z Pride. Na palcach jednej ręki można policzyć gale UFC jakie przegapił w ostatnich latach. Ulubieni fighterzy: CroCop, Hunt, Bisping, Edgar.

kontakt: m.malinowski@inthecage.pl
twitter: Michał Malinowski

           Marek Romanowski (współzałożyciel, grafik)

Mieszanymi sztukami walki zainteresował się, od czasu, gdy dziewczyna zaczęła go bić i szukał odpowiednich technik obronnych własnego ciała i mienia. Sam nie pamięta, czy wcześniej zainteresował się grafiką, czy sztukami walki. Dużą radość sprawia mu, gdy może łączyć te dwie rzeczy. Ulubieni zawodnicy: Josh Barnett, Vitor Belfort.

                FB: AxeMatador
                kontakt: m.romanowski@inthecage.pl

Mariusz Olkiewicz (redaktor naczelny)

Początkowe zainteresowanie MMA zaczęło się od płyty z jednocyfrowymi galami UFC i walkami Pawła Nastuli kiedy jeszcze nie wiedział jak nazywa się sport który ogląda. Większe wtajemniczenie nastąpiło gdy kumpel z piaskownicy wystartował w eliminacjach do KSW 9. Na dobre „wkręcił” się od KSW 12. Aktywny fizycznie lecz poza sportami walki, z zamiłowania grafik, z wykształcenia informatyk.

kontakt: m.olkiewicz@inthecage.pl
twitter: Mariusz Olkiewicz

Szymon Łabacki (redaktor)

Jego pasja związana z mieszanymi sztukami walki rozpoczęła się od przypadkowego trafienia na transmisję jednej z gal UFC na kanale Orange Sport. Wcześniej interesował się światem wrestlingu. Aktywnie trenuje K1 i MMA, debiut na amatorskich zawodach MMA również ma już za sobą.

kontakt: sz.labacki@inthecage.pl
twitter: Szymon Łabacki

Łukasz Kłosiński (redaktor)

Od lat zainteresowany sportami walki, na początku głównie boksem i walkami Tomka Adamka. Zamiłowanie do MMA przyszło po obejrzeniu walki Khalidov – Acacio na KSW 11. Potem odkrył UFC na Orange Sport i machina ruszyła. Uwielbia wagę ciężką w najlepszym wydaniu. Fan Caina Velasqueza, Rumble Johnsona i energii za mikrofonem Joe Rogana.

kontakt: l.klosinski@inthecage.pl
twitter: Łukasz Kłosiński


Martyna Celuch
(redaktor, współpraca/patronat)

Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarza Jurasa.

kontakt: m.celuch@inthecage.pl
twitter: Martyna Celuch

Kuba Jurzysta (redaktor)

Zainteresował się MMA jakieś 8 lat temu. Prawdopodobnie największy polski fan organizacji ACB. Fanboy Alexandra Gustafssona, Caina Velasqueza, Conora McGregora i Robbiego Lawlera. Twórca rankingu zawodników InTheCage.pl.

kontakt: k.jurzysta@inthecage.pl
twitter: Kuba Jurzysta

Olimpia Dudek (felietonistka)

Wciągnięta w MMA od paru lat. Fanka Robbiego Lawlera, kobiecego MMA i… tenisa. Specjalistka od gal Invicta FC. Redaktorka Głosu Szczecińskiego.

kontakt: o.dudek@inthecage.pl
twitter: Olimpia Dudek

Paulina Klimek (redaktorka)

Ze sportem związana od zawsze na przestrzeni wielu dyscyplin zarówno wyczynowo jak i rekreacyjnie. W mma zakochana z przypadku, przeglądając proponowane posty na instagramie. Wierna fanka braci Diaz, Stephena Thompsona, Rose Namajunas. Słuchaczka podcastów Rogana, stójkowiczka. Ściśle związana z subkulturą hip-hop i współczesną sztuką użytkową.

kontakt: p.klimek@inthecage.pl
twitter: Paulina Klimek

Jacek Kluba (redaktor)

Z MMA jako kibic związany od czasu wejścia Caina na tron królewskiej kategorii UFC. Aktywny w sportach walki jako parterowiec, nie stroni od zarwania nocki przy gali.

kontakt: j.kluba@inthecage.pl
twitter: Jacek Kluba

Kacper Stokarski (wideo)

kontakt: k.stokarski@inthecage.pl