Site icon InTheCage.pl

UFC Liverpool: Tom Breese ubija Dana Kelly’ego w pierwszej rundzie walki [WIDEO]

Twitter.com/UFCEurope

Pierwszy nokaut dzisiejszego wieczoru zafundował nam powracający po dwuletniej przerwie, Tom Breese (10-1), który szybko poradził sobie z Danielem Kellym w pojedynku kategorii średniej.

Walka potrwała niespełna 4 minuty i toczyła się wyłącznie w stójce. Rywale od początku walki badali siebie i swój zasięg. W pewnym momencie Anglik trafił Australijczyka mocnym podbródkowym, po którym pod doświadczonym Kellym zachwiały się nogi. Po chwili Breese doskoczył do przeciwnika i po kilku kolejnych ciosach, które zadał, sędzia zdecydował się przerwać pojedynek.