Wyniki DWTNCS: Greg Hardy nokautuje w 17 sekund Taborisa Gordona [WIDEO]

źródło: Twitter

Czyżby na naszych oczach rodziła się kolejna przyszła gwiazda UFC i nadzieja wagi ciężkiej? Greg Hardy zaliczył kolejny rewelacyjny występ w programie Dana White’s Tuesday Night Contender Series.

Tym razem były zawodnik NFL, Greg Hardy (2-0) potrzebował zaledwie 17 sekund aby znokautować przeciwnika. Poprzedniego rywala, Austena Lane’a, posłał na deski pod koniec pierwszej minuty walki, 12 czerwca.

Kompletnie wyniki 16-tego odcinka DWTNCS przedstawiamy poniżej:

Greg Hardy pok. Tebarisa Gordoa prze TKO (ciosy), runda 1, 0:17
Devonte Smith pok. Joe’a Lowry’ego przez KO (łokcie), runda 1, 2:52
Kennedy Nzechukwu pok. Dennisa Bryanta przez TKO (ciosy), runda 1, 1:48
Bobby Moffett pok. Jacoba Kilburna przez poddanie (duszenie D’Arce), runda 2, 1:02
Alex Gilpin pok. J.R. Coughrana przez poddanie (duszenie D’Arce), runda 2, 1:55

Dana White zdecydował się nagrodzić kontraktami z UFC piórkowego Bobby’ego Moffetta, półciężkiego Kennedy’ego Nzechukwu oraz zawodnika wagi lekkiej, Devonte’a Smitha.

 

źródło: Twitter

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNaszpikowane dobrymi walkami gale UFC nadchodzą – to trzeba zobaczyć [WIDEO]
Następny artykułZapowiedź gali UFC 228: Woodley vs. Till [WIDEO]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.