Podczas czwartego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowanego przez Stowarzyszenie MMA Polska, wystartuje łącznie 267 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 4. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju. Jest to jeden z najlepszych wyników frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Lista startowa na 4. Mistrzostwa MMA dostępna jest na stronie Stowarzyszenia:

https://turniej.mmapolska.org/lista-startowa/11/list

Podczas najbliższych zawodów, po raz drugi w historii, w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Zawodnicy będą konkurować również tradycyjnie w kategoriach juniorskich (18-21 lat) i seniorskich, powyżej 21. roku życia. Zwycięstwo podczas nadchodzących zawodów jest szansą na otrzymanie powołania do reprezentacji Polski.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 11 czerwca. Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach. Wydarzenie przygotowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st. Puławy, Urzędem Miasta Puławy i Stowarzyszeniem Sportowe Puławy. Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy!

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czerwcowe Mistrzostwa MMA będą czwartym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA został zorganizowany 12 czerwca 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 2. Mistrzostwa MMA odbyły się 30 października 2021 roku w Gliwicach. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek. Trzeci turniej przygotowany w kwietniu tego roku w Warszawie okazał się rekordowy. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

Na ten rok Stowarzyszenie MMA Polska zaplanowało jeszcze dwa turnieje, która odbędzie się pod koniec roku, w październiku i grudniu. Dokładne terminy i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Informacja prasowa