Poniżej prezentujemy nasz ranking polskich zawodników MMA. W każdej kategorii umieściliśmy po 10 zawodników. Będzie on aktualizowany raz w miesiącu.

Ranking obejmuje zawodników i zawodniczki, którzy w przeciągu roku stoczyli przynajmniej jeden pojedynek.

Aktualizacja (01.04.2021)

Waga kogucia:

#1 Sebastian Przybysz (8-2)


Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Antunem Racicem – KSW 59 (20.03.2021)
#2 Damian Stasiak (12-7)
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Patrykiem Surdynem – KSW 55 (10.10.2020)
#3 Paweł Polityło (6-2)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Dawidem Martinikiem – KSW 58 (30.01.2021)
#4 Jakub Wikłacz (10-3-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Sebastianem Przybyszem – KSW 53 (11.07.2020)
#5 Sebastian Romanowski (14-9-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Jonasem Magardem – FEN 31 (28.11.2020)
#6 Patryk Surdyn (5-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez poddanie z Damianem Stasiakiem – KSW 55 (10.10.2020)
#7 Sylwester Miller (9-4)
Ostatnia walka: Przegrana  przez dyskwalifikację z Jackiem Cartwrightem – Cage Warriors 121 (19.03.2021)
#8 Mariusz Joniak (6-4)
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Rafałem Statkiewiczem (2-3) – FEN 30 (03.10.2020)
#9 Piotr Kamiński (5-4)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję z Sylwestrem Millerem – Babilon MMA 13 (29.05.2020)
#10 Dawid Pasternak (9-5) (d)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Dawidem Romańskim – Babilon MMA 20 (26.03.2021)

Waga piórkowa:

#1 Daniel Rutkowski (12-2)

Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Adrianem Zielińskim – FEN 31 (28.11.2020)
#2 Kacper Formela (11-4)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Damianem Frankiewiczem – FEN 33 (27.03.2021)
#3 Patryk Kaczmarczyk (6-0)
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Edgarem Davalosem – AFN 9 (22.01.2021)
#4 Dawid Śmiełowski (8-0) ↑1
Ostatnia walka: Wygrana przez KO z Krzysztofem Gutowski – Babilon MMA 20 (26.03.2021)
#5 Adrian Zieliński (20-10)↓1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Danielem Rutkowskim – FEN 31 (28.11.2020)
#6 Mansur Azhiev (5-0)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Dominikiem Gierowskim (4-2) – Armia Fight Night 9 (22.01.2021)
#7 Robert Ruchała (5-0) 
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Danielem Bazantem- KSW 58 (30.01.2021)
#8 Damian Frankiewicz (9-4) (d)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję z Kacprem Formelą – FEN 33 (27.03.2021)
#9 Adrian Kępa (8-5) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Szymonem Karolczykiem- Armia Fight Night 9 (22.01.2021)
#10 Kamil Łebkowski (18-10) ↓1
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Kacprem Formelą – FEN 29 (22.08.2020)

Waga lekka:

#1 Mateusz Gamrot (17-1)


Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Guramem Kutateladze – UFC on ESPN+ 38 (17.10.2020)
#2 Mateusz Rębecki (13-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez KO z Jose Barriosem Vargasem- FEN 32 (20.02.2021)
#3 Marian Ziółkowski (22-8-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez KO z Romanem Szymańskim KSW 57 (19.10.2020)
#4 Borys Mańkowski (22-8-1)
Ostatnia walka: Wygrana z Arturem Sowińskim na KSW 57 (19.12.2020)
#5 Mateusz Legierski
(7-0)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Francisco Barrio – KSW 56 (14.11.2020)
#6 Roman Szymański
(13-6)
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Marianem Ziółkowskim – KSW 57 (19.12.2020)
#7 Artur Sowiński (21-12)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Borysem Mańkowskim (19.12.2020)
#8 Maciej Kazieczko (7-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Carlo Kaputem – KSW 54 (29.08.2020)
#9  Łukasz Rajewski (11-6) (d)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję z Konradem Dyrschką – KSW 59 (20.03.2021)
#10 Łukasz Charzewski (10-1) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję z Mansurem Abdurzakovem – FEN 30 (03.10.2020)

Waga półśrednia:

#1 Daniel Skibiński (16-5)


Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Kirilem Medvedovskym – Babilon MMA 15 (28.08.2020)
#2 Andrzej Grzebyk (17-4)
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Mariusem Zaromskisem – KSW 56 (14.11.2020)
#3 David Zawada (17-6)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Ramazanem Emeevem – UFC on ABC 1 (16.01.2021)
#4 Robert Bryczek (12-3)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Virgiliu Frasineacem FEN 30 (03.10.2020)
#5 Michał Pietrzak (10-4) (d)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Krystianem Kaszubowskim- KSW 59 (20.03.2021)
#6 Michał Michalski (9-4)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Aleksandarem Rakasem – KSW 58 (30.01.2021)
#7 Krystian Kaszubowski (9-2) ↓2
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Michałem Pietrzakiem – KSW 59 (20.03.2021)
#8 Tomasz Romanowski (13-7) ↓1
Ostatnia Walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Ionem Surdu – KSW 55 (10.10.2020)
#9 Adrian Bartosiński (10-0) (d)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Lionelem Padillą na KSW 59 (20.03.2021)
#10 Kamil Oniszczuk (8-1) ↓2
Ostatnia walka: Wygrana przez KO z Krystianem Bielskim na ACA 114 (26.11.2020)

Waga średnia:

#1 Krzysztof Jotko (22-4)


Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Erykiem Andersem – UFC on ESPN 8 (16.05.2020)
#2 Bartosz Fabiński (15-4)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Andre Munizem – UFC on ESPN+ 34 (05.09.2020)
#3 Mamed Khalidov (35-7-2)
Ostatnia walka: Wygrana przez KO ze Scottem Askhamem – KSW 55 (10.10.2020)
#4 Rafał Haratyk (13-4-2)
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Nikolą Dipchikovem – ACA 114 (26.11.2020)
#5 Piotr Strus (15-6-2)
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Rafałem Haratykiem – ACA 109 (20.06.2020)
#6 Cezary Kęsik (12-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez poddanie z Abusem Magomedovem – KSW 57 (19.12.2020)
#7 Michał Materla (29-8)
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Roberto Soldiciem – KSW 56 (14.11.2020)
#8 Paweł Pawlak (17-4-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Adrianem Błeszyńskim – Babilon MMA 18 (27.11.2020)
#9 Marcin Naruszczka (21-9-2)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Ivanem Cosiciem – FEN 31 (28.11.2020)
#10 Bartosz Leśko (10-1-2)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Rene Pessoa – ACA 114 (26.11.2020)

Waga półciężka:

#1 Jan Błachowicz (28-8)


Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Israelem Adesanyą – UFC 259 (06.03.2021)
#2 Michał Oleksiejczuk (15-4) (p)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję z Modestasem Bukauskasem – UFC 260 (27.03.2021)
#3 Tomasz Narkun (18-3) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Ivanem Erslanem – KSW 56 (14.11.2020)
#4 Marcin Wójcik (14-7) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Adamem Kowalskim – FEN 31 (28.11.2020)
#5 Karol Celiński (18-9-1) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Lukiem Barnattem- ACA 109 (20.08.2020)
#6 Marcin Prachnio (14-5) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Khalilem Rountree -(23.01.2021)
#7 Adam Kowalski (12-6-1) ↓1
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Marcinem Wójcikiem – FEN 31 (28.11.2020)
#8 Marcin Łazarz (13-7) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Wojciechem Januszem na FEN 32 (20.02.2021)
#9 Maciej Różański (12-3) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Mantasem Zukauskasem – EFM 4 (10.11.2020)
#10 Łukasz Sudolski (8-0) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Mladenem Kujundziciem – Babilon MMA 18

Waga ciężka:

#1  Marcin Tybura (21-6)


Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Gregiem Hardym – UFC Vegas 17 (19.12.2020)
#2 Daniel Omielańczuk (24-10-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Tonym Johnsonem – ACA 114 (26.11.2020)
#3 Łukasz Brzeski (8-1-1) 
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Michałem Piwowarskim – Babilon MMA 13 (29.05.2020)
#4 Michał Kita (20-12-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Philem De Friesem – KSW 57 (19.11.2020)
#5 Szymon Bajor (22-9) ↑1
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Ednaldo Oliveirą – FEN 32 (20.02.2021)
#6 Michał Andryszak (22-9) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Gutto Inocente – KSW 58 (30.01.2021)
#7 Kamil Minda (6-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Danielem Dittrichem – OKTAGON 18 (21.11.2020)
#8 Adam Pałasz (6-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Olegsem Jemeljanovsem – ACA 114 (26.11.2020)
#9 Kevin Szaflarski (10-1)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziów z Filipem Stawowym – Babilon MMA 19 (12.02.2021)
#10 Michał Włodarek (8-3) (p)
Ostatnia walka: Przegrana przez KO z Darko Stosicem -KSW 59 (20.03.2021)

P4P:

#1 Jan Błachowicz (28-8)

Ostatnia walka:Wygrana przez decyzję sędziowską z Israelem Adesanyą – UFC 259 (06.03.2021)
#2 Marcin Tybura (21-6)
Ostatnia walka: Wygrana przez TKO z Gregiem Hardym – UFC Vegas 17 (19.12.2020)
#3 Krzysztof Jotko (22-4)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Erykiem Andersem – UFC on ESPN 8 (16.05.2020)
#4 Mateusz Gamrot (17-1)
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Guramem Kutateladze – UFC on ESPN+ 38 (17.10.2020)
#5 Michał Oleksiejczuk (15-4) (p)
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję z Modestasem Bukauskasem – UFC 260 (27.03.2021)
#6  Tomasz Narkun (18-3) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Ivanem Erslandem – KSW 56 (14.11.2020)
#7 Daniel Rutkowski (12-2) ↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Adrianem Zielińskim – FEN 31 (28.11.2020)
#8 Daniel Omielańczuk (24-10-1) ↓1
Ostatnia walka: Przegrana przez TKO z Tonym Johnsonem – ACA 114 (26.11.2020)
#9 Bartosz Fabiński (15-4) ↓1 
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Andre Munizem – UFC on ESPN+ 34 (05.09.2020)
#10 Mamed Khalidov (35-7-2)↓1
Ostatnia walka: Wygrana przez KO ze Scottem Askhamem – KSW 55 (10.10.2020)

P4P kobiet:

#1 Ewelina Woźniak (4-0) ↑1

Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Magdaleną Sormovą – OKTAGON 20 (30.12.2020)
#2 Karolina Wójcik (7-2) ↑1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Sylwią Juśkiewicz – KSW 55 (10.10.2020)
#3 Justyna Haba (3-1) ↑1
Ostatnia walka: Wygrana przez decyzję sędziowską z Karoliną Owczarz – KSW 56 (14.11.2020)
#4 Marta Waliczek (4-3) ↑1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Lucie Pudilovą – OKTAGON 21 (30.01.2021)
#5 Izabela Badurek (8-6) ↑1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Ekateriną Shakalovą – FEN 33 (27.03.2021)
#6 Karolina Owczarz (3-1) ↑1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Justyną Habą – KSW 56 (14.11.2020)
#7 Sylwia Juśkiewicz (9-6) ↑1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Karoliną Wójcik – KSW 55 (10.10.2020)
#8 Olga Michalska (3-0) ↑1
Ostatnia walka: Wygrana przez poddanie z Weroniką Zygmunt – Babilon MMA 15 (28.08.2020)
#9 Róża Gumienna (3-1) ↑1
Ostatnia walka: Przegrana przez decyzję sędziowską z Ekateriną Shakalovą – Babilon MMA 19 (12.02.2021)
#10 Judyta Rymarzak (3-3) (d)
Ostatnia walka: Przegrana przez poddanie z Terezą Bledą – OKTAGON 21 (30.01.2021

awans
spadek
(d) debiut
(p) powrót

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Autorzy: Bartosz Oleś, Michał Malinowski, Grzegorz Nielubiak