O nas

Witamy! Oto ekipa, która tworzy InTheCage.pl!

 

Michał Malinowski (założyciel, redaktor)

W MMA od czasów Pride. Bez pamięci zakochany w tej organizacji. Zawsze kibicuje zawodnikom z Pride. Na palcach jednej ręki można policzyć gale UFC jakie przegapił w ostatnich latach. Ulubieni fighterzy: CroCop, Hunt, Bisping, Edgar.

kontakt: m.malinowski@inthecage.pl

Marek Romanowski (założyciel, grafik, administrator)

Mieszanymi sztukami walki zainteresował się, od czasu, gdy dziewczyna zaczęła go bić i szukał odpowiednich technik obronnych własnego ciała i mienia. Sam nie pamięta, czy wcześniej zainteresował się grafiką, czy sztukami walki. Dużą radość sprawia mu, gdy może łączyć te dwie rzeczy. Ulubieni zawodnicy: Josh Barnett, Vitor Belfort.

kontakt: m.romanowski@inthecage.pl

Mariusz Olkiewicz (redaktor naczelny)

Początkowe zainteresowanie MMA zaczęło się od płyty z jednocyfrowymi galami UFC i walkami Pawła Nastuli kiedy jeszcze nie wiedział jak nazywa się sport który ogląda. Większe wtajemniczenie nastąpiło gdy kumpel z piaskownicy wystartował w eliminacjach do KSW 9. Na dobre „wkręcił” się od KSW 12. Aktywny fizycznie lecz poza sportami walki, z zamiłowania grafik, z wykształcenia informatyk.

kontakt: m.olkiewicz@inthecage.pl

Martyna Celuch (redaktorka, współpraca/patronat, social media)

Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarza Jurasa.

kontakt: m.celuch@inthecage.pl

Olimpia Dudek (felietonistka)

Wciągnięta w MMA od paru lat. Fanka Robbiego Lawlera, kobiecego MMA i… tenisa. Specjalistka od gal Invicta FC. Redaktorka Głosu Szczecińskiego.

kontakt: o.dudek@inthecage.pl

Paulina Klimek (reporterka)

Ze sportem związana od zawsze na przestrzeni wielu dyscyplin zarówno wyczynowo jak i rekreacyjnie. W mma zakochana z przypadku, przeglądając proponowane posty na instagramie. Wierna fanka braci Diaz, Stephena Thompsona, Rose Namajunas. Słuchaczka podcastów Rogana, stójkowiczka. Ściśle związana z subkulturą hip-hop i współczesną sztuką użytkową.

kontakt: p.klimek@inthecage.pl

Filip Błachut (reporter)

kontakt: f.blachut@inthecage.pl

Grzegorz Nielubiak (redaktor)

kontakt: g.nielubiak@inthecage.pl

Kamil Pawłowski (redaktor)

kontakt: k.pawlowski@inthecage.pl

Kamil Zejma (redaktor)

kontakt: k.zejma@inthecage.pl

Tomasz Jeruszka (reporter)

kontakt: Tomasz Jeruszka

Gabriela Kusz (redaktorka)

kontakt: g.kusz@inthecage.pl

Fabian Warzecha (felietonista)

kontakt: @FabianWarzecha

Kacper Stokarski (wideo)

kontakt: k.stokarski@inthecage.pl