Kiedy organizacja KSW ogłasza specjalną konferencję, dotyczącą konkretnej gali, wiadomo, że szykuje się coś bardzo dużego. Właśnie poznaliśmy dwie główne walki 77. edycji!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po zwycięstwie nad Michałem Materlą (31-9), Mariusz Pudzianowski (17-7) podejmuje inną ikonę nadwiślańskiej sceny MMA – Mameda Khalidova (35-8-2). Choć jeszcze do niedawna dla większości wydawałoby się to całkowitą abstrakcją, zestawienie to właśnie staje się faktem. Panowie spotkają się w okrągłej klatce 17 grudnia, podczas gali KSW 77 w Gliwicach.

Pojedynek ten z pewnością mocno spolaryzuje publiczność – jedni będą go z niecierpliwością wyczekiwać, myśląc nad ewentualnymi scenariuszami, inni wręcz przeciwnie – woleliby, aby w ogóle do niego nie doszło. Przedstawiciele największej organizacji zdecydowali się jednak do niego doprowadzić, więc pytanie – kto będzie górą?

Kto wygra tę walkę?
×

Zobacz także: „Polska scena potrzebuje jak najwięcej gwiazd” – Tomasz Narkun komentuje potencjalne zestawienie Khalidova z Pudzianowskim

To jednak nie wszystko, czym oficjele postanowili się podzielić podczas środowej konferencji prasowej. Podczas grudniowego wydarzenia dojdzie również do mistrzowskiej trylogii w kategorii koguciej. Aktualny czempion, Sebastian Przybysz (10-2), położy na szali swój pas w konfrontacji z Jakubem Wikłaczem (13-3-1).

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Konferencja KSW