Anthony „Rumble” Johnson który na UFC 206 miał stanąć przed szansą zdobycia pasa wagi półciężkiej w walce z Danielem Cormierem, nie czuje żalu do swojego przeciwnika że ten nie będzie w stanie stanąć do walki z powodu kontuzji.
W wywiadzie udzielonym news.com.au, powiedział:
DC zadzwonił do mnie. Wielki szacunek dla niego za to co zrobił. Niewielu zawodników zadzwoni do ciebie i powie przepraszam, okazał się prawdziwym facetem. Chciał walczyć ale odniósł kontuzję, nie mogę żywić do niego żadnych negatywnych uczuć.
Rumble opowiedział także o próbie zestawienia go z Gegardem Musasim:
Nie mam nic do Gegarda ale ta walka nic mi nie da. Gdybym wyszedł tam do niego i wygrał, nic by to nie znaczyło. Jestem papierowym mistrzem. Tak naprawdę właśnie to oznacza tymczasowym pas. A jeśli on zostałby nim, a ja przegrał, musiałbym zaczynać od początku, straciłbym wszystko
Anthony zapowiedział także że chętnie stoczy walkę w kategorii ciężkiej:
Jeśli są w kategorii ciężkiej goście, którzy chcieliby zmierzyć się ze mną ponownie, zobaczymy, czy da się do tego doprowadzić. Chętnie zmierzę się z tym wyzwaniem
źródło: news.com.au
foto: facebook/AnthonyRumbleJohnson



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)






