
Kolejne mocne międzynarodowe starcie czeka na kibiców podczas gali TFL 14 „AKPOL NIGHT” w Kraśniku. Perspektywiczny zawodnik Oleksiejczuk Team/ Spartakus Cyców Czarek Oleksiejczuk, skrzyżuje rękawice z Vadzimem Yakshukiem a pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.
Białorusin na co dzień przygotowuje się w klubie S4 Warszawa, pod okiem Tomasza Janiszewskiego.
Vadzim to bardzo solidny i niebezpieczny zawodnik, który będzie gotowy na wymagającego rywala. Możecie być przygotowani na solidną walkę
komentuje trener Janiszewski.
Jednym ze szkoleniowów Cezarego Oleksiejczuka, jest jego brat Michał ” Lord” Oleksiejczuk, zawodnik UFC, który jak zwykle chłodno ocenia kolejne zestawienie swojego zawodnika:
Oleksiejczuk Team w kooperacji z Spartakus Cyców nigdy nie wybiera rywali. Obecnie tworzymy świetny nowy klub na wysokim poziomie i dumnie reprezentujemy jego barwy. Zawodnicy S4 Warszawa zawsze są na wysokim poziomie sportowym, więc jesteśmy nastawieni na bardzo trudny bój. Będzie to starcie międzynarodowe a w nas płynie biało czerwona krew. Kraśnik zna nasze nazwisko i jestem pewien że będzie kibicował mojemu bratu tak samo głośno jak kiedyś mi. Trenujemy bardzo ciężko ale oktagon zweryfikuje obydwu zawodników. Życzę im powodzenia i niech wygra lepszy.
mówi Michał.
Gala TFL 14″AKPOL NIGHT ” odbywa się pod Honorowym Patronem miasta Kraśnik oraz Starostwa Powiatowego w Kraśniku.
Bilety na galę TFL 14 „AKPOL” NIGHT dostępne w sprzedaży od 21 maja w klubie Spartakus Cyców, Wólka Cycowska 65G.
źródło: facebook



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)







