Marvin Vettori 10 kwietnia zmierzy się z Darrenem Tillem, aby umocnić się na pozycji pretendenta do tytułu mistrza wagi średniej.

W głównej walce wieczoru gali UFC on ABC 2, Marvin Vettori (16-4) zmierzy się z Darrenem Tillem (18-3). Zwycięzca tej walki może liczyć na starcie o tytuł, a w okresie poprzedzającym pojedynek obaj zawodnicy zamienili ze sobą kilka słów. Choć Till wydaje się żartować z Włocha, Vettori traktuje to znacznie poważniej, czego Anglik nie rozumie.

Wiem, że jesteś twardy, wiem, że jesteś brzydki. Znam te wszystkie rzeczy. Po prostu się zrelaksuj. Będziemy walczyć 10 kwietnia i możesz mnie wtedy bić ile chcesz kolego.

powiedział Till.

Zrelaksuję się, kiedy będę martwy. Na razie, chcę tylko twojej duszy.

odpowiedział Vettori.

Marvin Vettori swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC on ESPN 19, gdzie pokonał Jacka Hermanssona (21-6). Dla Włocha było to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Natomiast Darren Till ostatni raz walczył na gali UFC on ESPN 14, gdzie musiał uznać wyższość Roberta Whittakera (22-5). Na ostatnie cztery pojedynki Anglik aż trzy razy wychodził z oktagonu jako pokonany.

Zobacz także: Xiaonan Yan podpisała nowy kontrakt z UFC

źródło: bjpenn.com