Arena Gorzów przygotowuje się na spektakularne wydarzenie – zawodnicy przed XTB KSW 104 zdradzają kulisy przygotowań i mówią o sobie więcej, niż moglibyście się spodziewać.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – każdy do 100 zł – obstawiaj walki MMA na Fortunie!

Najnowszy odcinek serii KSW Battlecourse zabiera nas do poznańskich klubów Ankos MMA i Czerwony Smok, gdzie zawodnicy intensywnie przygotowują się do gali XTB KSW 104. Piotr Kuberski z dumą informuje o sprzedanych 750 biletach i ambitnych planach zwiększenia tej liczby do 900, zapowiadając gorącą atmosferę z bębnami i megafonami na trybunach.

W materiale poznajemy także prywatne oblicze zawodników. Kuberski dzieli się osobistymi historiami o swoim domowym króliku, pamiątkach od dzieci oraz zaskakującym ślubie zorganizowanym w programie „Kto odmówi Pannie Młodej”.

Zobacz także: Niepokonana Brazylijka nową rywalką Eweliny Woźniak na gali XTB KSW 104

Roman Szymański, mimo serii trzech porażek, podkreśla swoją determinację do powrotu na zwycięską ścieżkę, wspierany przez trenerów wierzących w jego potencjał.

Odcinek pokazuje również lżejszą stronę przygotowań – Maciej Kazieczko, Ewelina Woźniak, Michał Dreczkowski i Szymon Karolczyk rywalizują w wyścigach gokartowych, budując zespołowego ducha przed galą. Maciek dzieli się refleksjami na temat ewolucji KSW – od rzadkich wydarzeń do comiesięcznych gal i zmieniającego się podejścia do rekrutacji zawodników.

W finałowej części materiału Kuberski wyraża determinację w walce o pas KSW, deklarując chęć przywiezienia trofeum do Poznania i pozostania mistrzem na długi czas.