Od ostatniej gali Slugfest 15 w Trzemesznie minął prawie rok, ale na horyzoncie pojawia się kolejne wielkopolskie wydarzenie z tej serii.

Poniżej prezentujemy treść notatki prasowej opublikowanej na fanpage’u organizacji.

24 maja odbędzie się kolejna gala organizacji Slugfest. Na miesiąc przed wakacjami kończymy półrocze mocnym uderzeniem w Wągrowcu.

– To nie tylko fantastyczne miasto, spod którego pochodzi jeden z trójki organizatorów Slugfest, ale przede wszystkim miasto o dużych tradycjach związanych ze sportem. Tą tradycję chcemy podtrzymywać również my – mówi Vahagn Petrosyan – W tym roku jeszcze bardziej zacieśniamy współpracę z Urzędem Miasta Wągrowiec.

Poprzednią, październikową galę Slugfest 12 w Wągrowcu obejrzało komplet kibiców a biletów zabrakło na kilka dni przed imprezą. – Potencjał zawodników z Wągrowca i okolic jest ogromny – podkreśla Łukasz Bosacki. – Są tu nie tylko zawodnicy, którzy chcą konfrontować swoje umiejętności, ale również robią to w efektowny sposób, który kibice chcą oglądać i dopingować. Dzięki temu karta walk może być jednocześnie lokalna i znacznie wykraczająca poza lokalność poziomem sportowym.

– Wracamy do największej sali, w jakiej organizowaliśmy gale przez ostatnie cztery lata działalności Slugfest – mówi trzeci z organizatorów, Maciej Gajewski – ale to nie rozmiar obiektu a mocna rozpiska oraz doping kibiców tworzą atmosferę wydarzenia.