Jiri Prochazka ujawnił, że UFC chciało, aby rewanż jego i Glovera Teixeiry odbył się w Brazylii.
Gala UFC 283 odbędzie się w Brazylii i były plany, aby starcie rewanżowe pomiędzy Jirim Prochazką (29-3) a Gloverem Teixeirą (33-8) odbyło się w tym kraju, ale Czech nie zgodził się na to.
Tak, rozmawialiśmy i tak, powiedziałem, że nie zgadzam się na walkę w Brazylii.
stwierdził Prochazka.
Finalnie obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą na gali UFC 282, która odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas. Prochazka bardzo się cieszy, że dojdzie do tego starcia, ponieważ chce udowodnić, iż jest lepszym zawodnikiem od Teixeiry.
Po prostu chcę pokazać swoje najlepsze umiejętności i udowodnić, że jestem lepszym zawodnikiem. Nasza pierwsza walka była najgorszą walką w całej mojej karierze. Wiem, że mogę pokazać się z dużo lepszej strony.
podsumował panujący mistrz UFC w wadze półciężkiej.
Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na gali UFC 275, gdzie lepszy okazał się Prochazka, który pokonał Brazylijczyka przez poddanie w piątej rundzie.
źródło: The MMA Hour