Karolina Owczarz po raz kolejny postawi swoją stopę w okrągłej klatce podczas gali z numerem 64. Wciąż nie wiadomo jednak, z kim skrzyżuje wtedy rękawice. Zawodniczka, która chętnie podjęłaby z nią rywalizację, to Sylwia Juśkiewicz, o czym jasno dała do zrozumienia w swoich mediach społecznościowych.
Karolina Owczarz (4-1) całą swoją zawodową przygodę z MMA, związana jest z największą polską organizacją – KSW. Wchodziła do tamtejszej klatki pięciokrotnie, z czego jako triumfatora opuszczała arenę cztery razy. Noga powinęła jej się w listopadzie minionego roku, gdy po pełnym dystansie musiała uznać wyższość Justyny Haby (3-1). Zdążyła się już jednak po tym odbić i nie ukrywa, co tak naprawdę jest jej sportowym celem. Głośno mówi o tym, że choć na ten moment nie jest jeszcze gotowa na walkę o najwyższe trofeum, z pewnością będzie do tego dążyć.
Reprezentanka WCA Fight Team po raz kolejny wystąpi na październikowym wydarzeniu. Nie wiadomo natomiast, z kim przyjdzie jej się zmierzyć. Zawodniczką, który garnie się do walki z nią, jest legitymująca się profesjonalnym rekordem 9-6, Sylwia Juśkiewicz.
Wyświetl ten post na Instagramie.
Pomimo sporego doświadczenia, „Mała” zameldowała się póki co w klatce KSW tylko raz. Doszło do tego podczas 55. edycji, gdy stanęła w szranki z Karoliną Wójcik (8-2). Fighterki przewalczyły wtedy pełny, 15-minutowy dystans, po którym to ta druga została jednogłośnie wskazana na zwyciężczynię.
Źródło: Instagram/Sylwia Juśkiewicz



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)








