Choć prawdziwe emocje będą miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę, ich cząstkę dostaniemy już dziś. Zadbawszy o najmniejsze szczegóły, amerykański gigant zapewnia nam kolejną konferencję prasową przed numerowanym eventem. Biorąc pod uwagę dwa mistrzowskie rewanże i relacje, występujące między zawodnikami – dyskusja może być bardzo zażarta. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W konferencji prasowej przed galą UFC 263 udział wezmą bohaterowie trzech głównych pojedynków. Nie trzeba być wybitnym znawcą, żeby wiedzieć, jak dobrze z mikrofonem obchodzi się chociażby Nate Diaz (20-12), więc możliwe, iż ponownie uda się wyłapać jakiś tekst skierowany do Leona Edwardsa (18-3), który zostanie zapamiętany na długo.

Zobacz także: UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

O relacjach Deivesona Figueiredo (20-1-1) z Brandonem Moreno (18-5-2) oraz Israela Adesanyi (20-1) i Marvina Vettori’ego (17-3-1) nie trzeba zbyt wiele mówić. Zawodnicy niejednokrotnie wymieniali się już uprzejmościami w mediach społecznościowych, na łączach, czy bezpośrednio twarzą w twarz. Mistrzowskie pasy na szali mogą jedynie dodać temu wszystkiemu pikanterii. Jeśli ktoś chce obejrzeć konferencję (niestety) zmuszony będzie  poświęcić na to część nocki. Ta rozpocznie się o godzinie 01:00 – wideo dostępne poniżej.

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship