Początkowo pojedynek nie układał się po myśli Patrika Kincla, jednak po zanotowaniu udanego sprowadzenia w drugiej rundzie, losy walki wyraźnie odwróciły się na jego korzyść.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś dostępu do gali KSW 61, kup PPV z naszego linku.

Runda 1:

Niskie kopnięcia Tomasza Romanowskiego, odpowiedź tą samą akcją w wykonaniu Patrika Kincla. Frontalne kopnięcie po stronie Czecha. Zamachowe sierpowe polskiego reprezentanta. Kolejne frontalne kopnięcie na korpus w wykonaniu Kincla. Lewy sierpowy mocno naruszył Kincla. Kolejne kopnięcia na wykroczną nogę przeplatane z ciosami po stronie Romanowskiego. Kolejny lewy doszedł do głowy Czecha. Genialne akcje bokserskie Romanowskiego, lecz szybkość Kincla pozwalała mu unikać większości z nich. Nieudane próby wejścia w nogi po stronie czeskiego zawodnika. Nieustanna presja po stronie Polaka. Przechwycona noga przez „Tommy’ego”, Czech wciśnięty w siatkę. Wymiana kolanami pod ogrodzeniem. Zerwanie uchwytu łokciem i obszernym sierpowym w wykonaniu Romanowskiego.

Runda 2:

Middlekicki Kincla. Zwarcie, celne uderzenia Romanowskiego. Lowkick po stronie Polaka. Sierpowe Romanowskiego. Kolejne celne uderzenia Polaka, które zmusiły Czecha do szukania sprowadzenia. Nieudanie. Kolano na głowę w wykonaniu Tomasza. Walka pod siatką, gdzie udanie sprowadzenia poszukał czeski reprezentant, wchodząc szybko w półgardę. Ciosy z góry Kincla. Dojście do dosiadu przez Patrika. Romanowski kompletnie zagubiony, wyprowadzał ogrom ciosów, zmuszając sędziego do przerwania walki.

Seria ośmiu zwycięstw Tomasza Romanowskiego dobiegła końca. Patrik Kincl natomiast – wygrywa drugą z rzędu walkę, drugą, z zawodnikiem o imieniu Tomasz.