Do tej walki miało dojść już na listopadowej gali Oktagon 18, ale ostatecznie panie spotkają się dwa miesiące później. 30 stycznia Marta Waliczek będzie mogła zaprezentować swoje umiejętności pod banderą czeskiej organizacji w starciu z byłą zawodniczką UFC, Lucie Pudilovą.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Podczas transmisji gali Oktagon 21 organizacja zaprezentowała trailer kolejnego wydarzenia, które odbędzie się 30 stycznia. Na karcie walk pojawi się m.in. Ivan Buchinger, który musiał wycofać się z udziału w dzisiejszej gali z numerem 20.

Oktagon MMA zdecydował się również przenieść na styczniowy termin pojedynek pań, który pierwotnie miał odbyć się w końcu listopada. Debiutująca w organizacji Marta Waliczek (4-2) zmierzy się z Lucie Pudilovą (9-6), która fanom MMA najlepiej kojarzy się z występów dla UFC.

Zobacz także: Oktagon MMA 20 – wyniki [NA ŻYWO]

Polka wróci wreszcie do klatki po ponad rocznej przerwie od startów w MMA. Podopieczna trenera Damiana Herczyka ma bardzo duże doświadczenie w kickboxingu (jest posiadaczką wielu tytułów), ale udowodniła już, że znakomicie odnajduje się w mieszanych sztukach walki.

Pudilova opuściła szeregi UFC po czterech przegranych z rzędu i obecnie odbudowuje się w nowej organizacji. Podczas Oktagon MMA 18 wypunktowała Cornelię Holm, ale każdy, kto oglądał ten pojedynek był zapewne zdziwiony tym, jak Lucie męczyła się z mniej doświadczoną rywalką z Finlandii, która dodatkowo wzięła walkę z bardzo małym wyprzedzeniem, zastępując Martę.

źródło: Oktagon MMA