Conor McGregor oraz Daniel Cormier w ostatnich dniach nie szczędzą wobec siebie ostrych słów. Irlandczyk opublikował wpis, w którym nazwał Cormiera „grubą dzi*ką”. Ten tweet został już usunięty, ale „DC” postanowił odpowiedzieć McGregorowi.

Wszystko zaczęło się od tego, iż Irlandczyk uznał, że Daniel Cormier był nieobiektywny i faworyzował „Diamonda” podczas komentowania trzeciej walki pomiędzy Dustinem Poirieriem (28-6) a „Notoriousem”. „DC” w rozmowie z byłym graczem NFL, Ryanem Clarkiem, odpowiedział Conorowi McGregorowi (22-6) na jego ciągłe zaczepki.

Więc McGregor, posłuchaj mnie, kolego. Przestań się o mnie martwić. Nie martw się o Daniela Cormiera. Nie martw się o rzeczy, które mówię. Nie martw się o to, jak się ubieram i jak wyglądam. Nie rób tego. Martw się o kolesi, którzy wciąż biją cię po dupie za każdym razem, gdy wchodzisz do oktagonu. Jestem na emeryturze. Żyję swoim najlepszym życiem. Musisz się martwić o to, żeby pokonać tych, z którymi walczysz. Odczep się od internetu. Nie nienawidzę tego kolesia, ale McGregor, odpuść takie akcje.

stwierdził Cormier.

Conor McGregor w swoich czterech ostatnich pojedynkach aż trzykrotnie opuszczał oktagon jako pokonany. Irlandczyk obecnie przechodzi rehabilitację po złamaniu nogi, którego doznał w ostatniej walce z Poirierem.

źródło: mmafighting.com