McGregor aresztowany na Korsyce. Irlandczyk oskarżony o próbę napaści na tle seksualnym

848
sportbible.com

Z informacji, jakie podaje portal TMZ Sports wynika, że największy gwiazdor UFC, Conor McGregor został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Do zatrzymania doszło na francuskiej wyspie – Korsyce. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Komunikaty mówią, jakoby do całego zdarzenia miało dojść w jedynym z barów. Irlandczyk został oskarżony o napaść seksualną oraz ekshibicjonizm. Domniemana sytuacja podobno rozegrała się 10 września.

W związku z oskarżeniem o usiłowanie napaści na tle seksualnym, pan Conor Anthony McGregor został aresztowany oraz poddano go przesłuchaniom przez żandarmerię.

mówi prokurator.

Osoba reprezentująca sprawy „Notoriousa” również wypowiedziała się w tej kwestii, zdradzając, jak wygląda to z perspektywy jej klienta.

Conor McGregor stanowczo zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom kierowanym w jego stronę. Został przesłuchany, po czym go zwolniono.

Na ten moment nic więcej nie wiadomo w związku z zarzucanym mu czynem. Trzeba będzie poczekać na rozwój wydarzeń. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Conor McGregor ma problemy z prawem. Zawodnik już wcześniej był sądzony w podobnej sprawie.

Zobacz także: Marek Jakimowicz podpisał kontrakt z Bellatorem

Źródło: tmz.com