poniedziałek, Kwiecień 22, 2019
Strona główna Tagi Rocky Warriors Cartel

Tag: Rocky Warriors Cartel

Dziś oficjalnie ogłoszono że kolejna gala Rocky Warriors Cartel 3 odbędzie się w Gdynii. Jednak to nie koniec informacji. Organizator na swoim facebooku poinformował, że w walce wieczoru na tym wydarzeniu wystąpi Kacper Formela. "Polski Machida" jest bardzo ciekawym prospektem...
Jeszcze nie opadł kurz po RWC 2, która odbyła się w minioną sobotę w Golinie, a już organizacja oficjalnie ogłosiła datę i miejsce kolejnej gali. Tym razem Rocky Warriors Cartel zawita do zdecydowanie większej hali niż dotychczas, a mianowicie...
Jacke Jędraszczyk po świetnej walce pokonał Cezarego Oleksiejczuka. Przy okazji skomentował słowa swojego pracodawcy - Pawła Jóźwiaka.
Adam Niedźwiedź wrócił na zwycięską ścieżkę po kontuzji. Zawodnik przyznaje, że w stajni Pawła Kowalika nie ma walk na przetarcie.
Po przegranje walce na RWC 2 Tomasz Terlikowski podjął decyzję o zakończeniu kariery. Sytuację skomentował też jego menadżer - Artur Gwóźdź.
Damian Stasiak nie krył swojej radości po powrocie na zwycięską ścieżkę. Jest zmotywowany, aby szybko dać o sobie znać ponownie.

Social media

24,692FaniLubię
8,407ObserwującyObserwuj
25,421SubskrybującySubskrybuj