fbpx
poniedziałek, 8 sierpnia, 2022
Strona główna Tagi Wywiad

Tag: wywiad

Co czeka Jakuba Wikłacza po trzeciej wygranej pod sztandarem KSW? Plany związane z mistrzowską trylogią z Sebastianem Przybyszem nie są żadną tajemnicą, jednakże czy uda się do niej doprowadzić? O tym zawodnik opowiedział nieco więcej podczas rozmowy z naszym...
Damian Zorczykowski podsumowuje zwycięstwo Patryka Surdyna na KSW 72, który pokazał się z kapitalnej strony, w pełni dominując rywala. Oprócz tego, opowiedział nieco więcej o tym, co poszło nie tak w jego ostatniej, mistrzowskiej walce z Piotrem Kacprzakiem.
Karolina Owczarz na gorąco komentuje swój powrót do klatki KSW, który ma już niebawem nastąpić. W wywiadzie z naszym portalem możecie dowiedzieć się kilku ciekawostek z tym związanych.
Mateusz Gamrot (20-1) w sobotę wejdzie do klatki UFC po raz piąty, tym razem stając w szranki z faworyzowanym Armanem Tsarukyanem. Co miał do powiedzenia przed swoją pierwszą walką wieczoru? Sprawdźcie koniecznie!
Zapraszamy na wywiad z Marcinem Tyburą, który już w sobotę stoczy 16 walkę dla największej organizacji MMA na świecie. Czego spodziewa się po Rozenstruiku? Jak wyglądały kulisy gali UFC w Londynie? Jak ocenia Aspinalla i czy chciałby się z...
Niepocieszony z przebiegu walki, Kamil Łebkowski, podsumowuje swój start na gali Armia Fight Night 12. Co jednak istotne - pomimo kolejnej przegranej, popularny "Bomba" zapowiada, iż nie zamierza jeszcze zawieszać rękawic na kołku.

Zbliżające się wydarzenia