Fatalne wieści dochodzą z zagranicznych mediów. Reprezentant American Top Team, Renato Moicano, który pod koniec kwietnia miał wystąpić w walce wieczoru UFC, niestety nabawił się kontuzji. Przedstawiciele organizacji zmuszeni są więc na szybko znaleźć nowego rywala dla Armana Tsarukyana.
29 kwietnia miejsce będzie miało wydarzenie amerykańskiego giganta, podczas którego w ramach main eventu mieliśmy zobaczyć potyczkę dwóch topowych zawodników z kategorii lekkiej. Legitymujący się rekordem 17-5-1, Renato Moicano miał stanąć przed ogromną szansą, konfrontując się ze słynącym z bardzo dobrych zapasów, Armanem Tsarukyanem (19-3). Niestety, walka ta ostatecznie nie dojdzie do skutku ze względu na kontuzję Brazylijczyka. Wygląda jednak na to, iż 26-letni Ormianin zamierza pozostać w rozpisce, apelując do innych, wolnych fighterów.
Speedy recovery to Moicano, who really wants money? https://t.co/0TrSt376KR
— Arman Tsarukyan UFC (@ArmanUfc) April 14, 2023
„Szybkiego powrotu do zdrowia, Moicano. Kto naprawdę chce zarobić?”
Zobacz także: Tsarukyan vs. Moicano planowaną walką wieczoru kwietniowej gali UFC
Tsarukyan jak dotąd stoczył pod szyldem globalnego potentata osiem pojedynków, wygrywając w sześciu z nich. Po raz ostatni wchodził do oktagonu pod koniec minionego roku, kiedy to skrzyżował rękawice z Damirem Ismagulovem (24-2). Starcie to rozegrało się na pełnym dystansie, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali triumf pierwszego z nich. Ormianin wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk naszego rodaka – Mateusza Gamrota (22-2).
Źródło: Twitter/Arman Tsarukyan















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)








