21 października organizacja UFC powróci do Abu Dhabi ze swoją 294. edycją. Dziennikarz Eurosportu Marcel Dorff poinformował już o jednej walce, do ktorej wówczas dojdzie. Chodzi o konfrontację niepokonanego Muhammada Mokaeva z Timem Elliottem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po czterech kolejnych zwycięstwach pod sztandarem globalnego potentata, trzeba było nieco podnieść poprzeczkę dla posiadacza nieskazitelnego bilansu – Muhammada Mokaeva (9-0). Występujący pod flagą Wielkiej Brytanii zawodnik do akcji powróci 21 października, podczas rozgrywanego w Abu Dhabi UFC 294. Jego oponentem ma być mający na koncie już ponad 30. zawodowych startów Tim Elliott (19-12-1).

Zobacz także: Chciał Gamrota, a dostał… St-Denis poznał rywala

Zdecydowanie przeważający doświadczeniem nad swoim rywalem Elliott aktualnie znajduje się na fali dwóch wygranych. Ostatni raz zameldował się w oktagonie, w czerwcu tego roku. Skrzyżował wtedy rękawice z Victorem Altamirano (12-3) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Kilka miesięcy wcześniej zwyciężył jeszcze z Tagirem Ulanbekovem (14-2).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff