Goszczący w magazynie sportów walki Puncher Extra Time menedżer wielu polskich zawodników MMA, Paweł Kowalik przyznał, że walka Conora McGregora (21-3) z Khabibem Nurmagomedovem (26-0) będzie zapewne największą w historii UFC.
We wczorajszym programie Puncher Extra Time rozmawiano o nadchodzącym weekendzie, który naszpikowany jest ciekawymi wydarzeniami w sportach walki. Dla fanów MMA to jednak przede wszystkim weekend, w którym odbędzie się historyczne starcie niepokonanego Dagestańskiego Orła z nieokiełznanym Irlandczykiem.
Walką Nurmagomedova z McGregorem żyje cały świat mieszanych sportów walki. Już 6 października w Las Vegas panowie zawalczą o pas kategorii lekkiej, który obecnie jest w posiadaniu Rosjanina.
To jest pojedynek, który budzi ogromne emocje, bo wiele osób myślało, że Conor już nie wróci, a jeśli to, by walczyć w tych walkach kasowych. Okazało się, że najbardziej kasowy będzie właśnie pojedynek z Nurmagomedovem. Na to starcie czeka cały świat.
powiedział w programie Puncher Extra Time Paweł Kowalik z MMA Cartel.
Pytanie czy to faktycznie jest najlepszy moment na tę walkę.
dodał.
Conora w MMA nie oglądaliśmy od dwóch lat. Wraca jako mistrz dwóch kategorii nie broniący nigdy pasów. Na zasługach wchodzi od razu do walki mistrzowskiej. To jest uzasadnione, bo nie ma tu kombinacji, jak m.in. z Brockiem Lesnarem. Będzie to na pewno największy pojedynek medialnie, sportowo pewnie też. Zapewne pobije wszelkie rekordy wpływów czy to z bramek czy z PPV.
zakończył.
Zobacz także: Trener Conora o Khabibie: „Jego waga może być problemem”
źródło: Polsat Sport



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)







