Już w przyszłym miesiącu organizacja UFC powróci do Brazylii, a na kilka tygodni przed wydarzeniem odslonięto ostatnie dwa pojedynki która znajdą się na karcie łącznie 12 walk. Gala w Belem odbędzie się 3 lutego 2018 roku.
W pojedynku kategorii półśredniej Sergio Moraes (12-3-1) który wg. pogłosek miał spotkać się w oktagonie z krewnym Khabiba Nurmagomedova, Abubakarem, ostatecznie wyjdzie do walki z bardziej doświadczonym, Timem Meansem (27-9-1). Obydwaj zawodnicy powrócą do akcji po porażkach. Pierwszy z nich został znokautowany w pierwszej rundzie przez postrach dywizji półśredniej, Kamaru Usmana, Means natomiast uległ na punkty Belalowi Muhammadowi na gali UFC w Sydney.
W kategorii koguciej powalczą Marlon Vera (10-4-1) oraz Douglas Silva de Andrade (24-2-0). 25 letni Vera w ostatniej walce stanął przed nie lada wyzwaniem, wchodząc z krótkim wyprzedzeniem do walki z kowadłorękim Johnem Linekerem. Ekwadorczykowi nie udało się wygrać, jednakże pokazał się on z dobrej strony wygrywając jedną rundę z mocno faworyzowanym Brazylijczykiem i ostatecznie kończąc walkę po decyzji. Douglas Silva de Andrade przez angażem w UFC posiadał imponujący rekord 22 wygranych i żadnej porażki. Najlepsza liga MMA na świecie zweryfikowała jednak nieskazitelne statystyki Brazylijczyka, a w oktagonie pokonywali go dotychczas Zubaira Tukhugov i ostatnio sklasyfikowany w rankingu TOP15 kategorii, Rob Font.
Tak prezentuje się pełna karta walk gali UFC w Belem:
The latest UFC Fight Night 125 card includes:
- Lyoto Machida vs. Eryk Anders (walka wieczoru)
- John Dodson vs. Pedro Munhoz
- Priscila Cachoeira vs. Valentina Shevchenko
- Desmond Green vs. Michel Prazeres
- Marcelo Golm vs. Timothy Johnson
- Thiago “Marreta” Santos vs. Anthony Smith
- Tim Means vs. Sergio Moraes
- Damir Hadzovic vs. Alan Patrick
- Iuri Alcantara vs. Joe Soto
- Douglas de Andrade vs. Marlon Vera
- Deiveson Figueiredo vs. Joseph Morales
- Polyana Viana vs. Maia Stevenson
źródło: mmajunkie.com



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)








