Powinien walczyć z Justinem Gaethje, ale nie ma duszy, serca ani jaj – Abdelaziz o McGregorze

49
źródło: sportsjoe.ie

Mija już ponad roku odkąd nie widzieliśmy w oktagonie najpopularniejszego zawodnika w historii UFC. Oczywiście chodzi tu o Connora McGregora (21-4). Mimo wielu kandydatur na jego rywala to w ostatnim czasie wybijają się głównie dwa nazwiska. 

Tymi zawodnikami są Frankie Edgar (23-7-1) oraz Justina Gaethje (21-2). Ich menadżer Ali Abdelaziz znany braku sympatii do Irlandczyka postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie. Podczas dnia medialnego organizowanej przez Dominance MMA w pierwszej kolejności odniósł się do ewentualnego jego walki z „The Answer”

Tak naprawdę to on i jego kariera mnie nie obchodzą. On teraz prawdopodobnie czyści kible w Irlandii. On powinien walczyć z Frankiem już 5 lat temu ale wybrał Chada Mendesa, który był po czterodniowym obozie. Frankie dalej codziennie będzie wołał o twoje dupsko. Nie zapominaj o tym.

powiedział Ali Abdelaziz.

Abdelaziz uważa, że Conor unika Justina Gaethje i wcale nie chce z nim walczyć. Dodatkowo uważa on, sportowo on już jest skończony.

On odpowiadział na wyzwanie Frankiego, Poiriera i wielu innych, nigdy nie odpowiedział Justinowi. My wiemy dlaczego. Ponieważ on podczas swoich walki zabiera komuś duszę albo ją oddaje. Ale wiecie co?  Khabib już zabrał jego duszę.  Ludzie, on już nic nie osiągnie. UFC stara się jeszcze na nim zarobić ponieważ dalej jest największa gwiazdą w tym sporcie. Tego mu zabrać nie możemy. On powinien walczyć z Justinem ale po prostu on nie ma serca, duszy ani jaj tak jak jego cały sztab z wyjątkiem kilku facetów. 

podsumował.

źródło: mmajunkie.com