Wygląda na to, że Arman Tsarukyan 17 czerwca wróci do klatki UFC. Dziennikarz ESPN Brett Okamoto, doniósł, iż Ormianin skrzyżuje wówczas rękawice z Joaquimem Silvą.

Arman Tsarukyan (19-3) jak dotąd ośmiokrotnie wchodził do oktagonu globalnego potentata, zwyciężając w sześciu z tych pojedynków. Po raz ostatni widziany był w akcji, w grudniu minionego roku. Stanął wtedy w szranki z Damirem Ismagulovem (24-2) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk naszego rodaka Mateusza Gamrota (22-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, że okazję do wydłużenia serii Ormianin będzie miał w połowie czerwca. Brett Okamoto informuje, iż podejmie on wówczas pochodzącego z kraju kawy Joaquima Silvę (12-3).

„Według źródeł, Arman Tsarukyan zawalczy z Joaquimem Silvą podczas gali 17 czerwca. Arman obecnie sklasyfikowany jest na 8. miejscu w rankingu wagi lekkiej.”

Silva podejdzie do rywalizacji po triumfie, który zdobył w październiku 2022. Pokonał wtedy przed czasem reprezentanta Kanady Jesse Ronsona (23-12). Przerwał tym samym wcześniejszą serię dwóch przegranych.

Źródło: Twitter/Brett Okamoto