Jak ogłoszono dziś podczas programu „Bez Gardy” na antenie CANAL+, gala XTB KSW 110 w Rzeszowie zyskuje mocne zderzenie w wadze półśredniej.
Odbierz nawet 300 zł NA START – obstawiaj walki MMA na Fortunie!
Numer cztery rankingu tej kategorii wagowej, niepokonany od pięciu walk Tymoteusz Łopaczyk (13-3, 7 KO, 3 Sub), zetrze się w okrągłej klatce z numerem siedem zestawienia, Madarsem Fleminasem (13-7, 7 KO, 1 Sub). Do walki dojdzie 20 września w Hali Podpromie.
Tymoteusz Łopaczyk ma za sobą dwie udany walki w organizacji KSW. Ostatni razy rywalizował w okrągłej klatce w marcu i rozbił w niej Oskara Szczepaniaka. Dzięki temu zwycięstwu jest na fali pięciu tryumfów z rzędu. Łopaczyk zawodową rywalizację rozpoczął w roku 2016. Do dziś stoczył szesnaście pojedynków i trzynaście z nich wygrał. Dziesięć razy kończył rywali przed czasem. Siedem razy zwyciężał przez nokaut, a trzy przez poddania. Jest byłym mistrzem organizacji Armia Fight Night i Babilon MMA. Posiada też czarny pas w brazylijskimi jiu-jitsu.
Madars Fleminas wejdzie do okrągłej klatki po raz piąty. Ostatni raz walczył w niej w kwietniu, ale musiał uznać wyższość Kacpra Koziorzębskiego, z którym przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Fleminas stoczył dwadzieścia zawodowych pojedynków, z których trzynaście zakończył jako tryumfator. Popularny „Łotewski Express” najczęściej wygrywa nokautując swoich rywali. Do tej pory siedem razy posyłał przeciwników na deski, a raz odniósł zwycięstwo przez poddanie. W KSW popisał się efektownym nokautem na Arturze Szczepaniaku, za co został nagrodzony bonusem. Przed wejściem do KSW Łotysz prawie wszystkie zawodowe walki stoczył w Anglii. Większość z nich pod banderą organizacji Cage Warriors, gdzie między innymi znokautował znanego z KSW Daniela Skibińskiego.
Zobacz także: Dlaczego Michał Materla nie zawalczy dla KSW? Lewandowski i Rysiewski zabierają głos
Informacja prasowa
 
		 
			


![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)









![Jon Jones znowu kpi z Toma Aspinalla. Przyjechał na ważenie… na koniu z opaską na oku! [WIDEO]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/10/Jon-Jones-na-koniu-218x150.png)
