Sean O’Malley nie dał żadnych szans twardemu Krisowi Moutinho.

Runda 1:

Kris Moutinho mocno ruszył na Seana O’Malleya. „Sugar” szukał ze wstecznego kopnięć na różnych płaszczyznach – niskich oraz frontalnych na korpus. Sporo ciosów Seana dochodziło do głowy rywala, który zdecydowanie przewyższał go szybkością. Debiutujący w UFC zawodnik nie potrafił sobie poradzić z naporem ciosów rywala, który stale kąsał go prostymi. Walka do jednej bramki, choć Mutinho stale pozostawał w grze, lecz niewiele był w stanie zrobić.

Runda 2:

Ciosy i kopnięcia w wykonaniu O’Malleya, wiele celnych akcji w jego wykonaniu. Zawodnik z Portugalii kompletnie bezradny, lecz starał się cokolwiek robić. Mnóstwo przepuszczeń w wykonaniu „Sugara”, Kris napierał z ciosami, które nie dochodziły do celu. Zapięty klincz na koniec rundy i kolana O’Malleya.

Runda 3:

Obraz walki niewiele się zmienił, Moutinho szedł do przodu, lecz stale zbierał ciosy ze strony swojego rywala, który dobrze pracował na wstecznym. Frontkick Seana. Kris ruszał z szarżami, trafiał pojedynczymi ciosami i kopnięciami, lecz O’Malley niewiele sobie z tego robił. Mnóstwo ciosów w kombinacji Seana doszło do głowy rywala, sędzia zdecydował się przerwać walkę w stójce.