Leo Brichta udanie zameldował się w nowej kategorii wagowej, nokautując Łukasza Charzewskiego w walce wieczoru gali w Libercu!
Runda 1:
Obrotówka na głowę w wykonaniu Leo Brichty od początku walki! Bardzo dużo szachowania z obu stron. Łukasz Charzewski poszukał sprowadzenia, jednak nieskutecznie. Brichta dobrze się wybronił i skarcił przeciwnika wysokim kopnięciem na głowę. Czech zapraszał i prowokował gestami „Harry’ego” do walki w stójce, ten jednak szukał obaleń. Kolano na głowę w kontrze na obalenie Charzewskiego! Polak na deskach! Czech nieustannie wyprowadzał ciosy, dobijając podłączonego już Polaka! Koniec pojedynku, sędzia Paulina Bońkowska zdecydowała o zakończeniu pojedynku!
W walce wieczoru gali XTB KSW 103 w Libercu Leo Brichta wygrał z Łukaszem Charzewskim przez TKO w pierwszej rundzie. #KSW103 pic.twitter.com/rSAIjSnhkV
— Adrian Szymański (@adrians_mma) February 21, 2025