Dustin Poirier jest przekonany o tym, iż dojdzie do trzeciego pojedynku pomiędzy nim a Conorem McGregorem.
Na gali UFC 257 doszło do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Dustinem Poirierem (27-6) a Conorem McGregorem (22-5), o którym mówiło się od ponad sześciu lat. Obaj zawodnicy pierwszy raz zmierzyli się ze sobą w 2014 roku, gdzie Irlandczyk zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie. Natomiast w drugim starciu lepszy okazał się „Diamond”.
Po tym wydarzeniu wielu zastanawiało się, czy w następnej kolejności dojdzie do trylogii. Niektórzy myśleli, iż Poirier zmierzy się z Charlesem Oliveirą (30-8) o wakujący pas, ale wygląda na to, że „The Diamond” jest zainteresowany ponownym starciem z McGregorem.
You know we are going to do it a 3rd time ⚔
— The Diamond (@DustinPoirier) February 3, 2021
„Wiesz, że zrobimy to po raz trzeci”
Nie powinno być zaskoczeniem, że Dustin Poirier chce trylogii z Conorem McGregorem. Irlandczyk i jego team nawoływali do tego i Poirier jasno dał do zrozumienia, że chce wielkich walk, bo nawet nawoływał do walki z Natem Diazem (20-12). Trzeci pojedynek z „Notoriousem” na pewno wzbudziłby duże zainteresowanie, a tym bardziej jeżeli stawką byłby mistrzowski pas.
Chcielibyście zobaczyć pojedynek Poirier vs. McGregor 3?
Zobacz także: Dominick Reyes kontuzjowany. Walka z Jirim Prochazką zostaje przełożona
źródło: bjpenn.com



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)








