Conor McGregor w swojej oktagonowej grze znany jest przede wszystkim z dobrych umiejętności stójkowych. Oprócz tego, Irlandczyk uważa, że ma najlepsze ground and pound spośród wszystkich zawodników.
Conor McGregor (22-6) wciąż leczy kontuzję, której nabawił się w trzeciej konfrontacji z Dustinem Poirierem (28-7), podczas UFC 264. W wolnej chwili, były, podwójny czempion postanowił uzmysłowić swoim fanom, jak dobrze wychodzi mu obijanie przeciwników w parterze. W tym celu zamieścił w mediach społecznościowych post z dość obszernym opisem.
Wyświetl ten post na Instagramie
„Mam najlepsze ground and pound w całej grze. Mój największy procent skończeń nie pochodzi ze stójki, jak większość zakłada. Mój najwyższy procent wygranych przez skończenie pochodzi z dokładności moich pionowych ciosów (wszyscy jesteście w tym nowicjuszami). Ja nie chybiam w g’n’p. Nie uderzam po rękach. Nie wpadam w rywala. Trafiam w twarz, głowę i czaszkę. Właśnie dlatego moi przeciwnicy wychodzą porozcinani. Wyglądają, jakby dostali z piłeczki golfowej z bliskiego dystansu. Skóra jest całkowicie otwarta. Tymczasem moja jest jak masło. Wiele razy nawet nie zniszczyłem sobe fryzury. Właśnie dlatego wielu z tych szczurów mnie nienawidzi. Jestem z tym gładki jak masło. Najbogatszy, najmniej naruszony. W każdym razie, szczury, to już prawie sezon jachtowy, czy jak ja to nazywam – sezon karmelkowej skóry.”
Ze względu na rozpoznawalność na całym globie, mnóstwo kibiców czeka na ogłoszenie kolejnego pojedynku „Notoriousa”. Na ten moment nie wiadomo dokładnie z kim, ani kiedy przyjdzie mu się zmierzyć. Mając jednak na uwadze konflikty z licznymi zawodnikami, z pewnością znajdzie się odpowiedni oponent.
Źródło: Instagram/Conor McGregor



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)






![UFC wyróżnia błyskawiczny nokaut Polaka w najlepszych walkach sezonu DWCS! [WIDEO]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/10/Zrzut-ekranu-2025-10-30-021855-218x150.png)

