Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia medialne! Już 11 marca miejsce będzie miało kolejne wydarzenie spod szyldu prowadzonej przez Khabiba Nurmagomedova organizacji. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji bardzo dobrze znanych ze startów w UFC, Kevina Lee z Diego Sanchezem.

Zarówno Diego Sanchez (30-13), jak i Kevin Lee (18-7) przez bardzo długi czas związani byli z amerykańkim gigantem. Ostatecznie obaj się z nim rozeszli i zakotwiczyli w Eagle FC. 11 marca, przy okazji gali z numerem 46, ich drogi się zejdą! Konfrontacja ta zwieńczy całe wydarzenie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oprócz main eventu, ujawniono także całą kartę główną, na której znajdują się bardzo dobrze znane nazwiska, więc emocji z pewnością nie zabraknie.

Lee ma za sobą trudny okres w karierze. Na pięć minionych pojedynków zwyciężał zaledwie jednokrotnie. Po raz ostatni widziany był w akcji, w sierpniu minionego roku. Stanął wtedy w szranki z Danielem Rodriguezem (16-2) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie musiał uznać wyższość oponenta, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich.

Sanchez również podejdzie do tej rywalizacji po przegranej. Ten doświadczył jej we wrześniu 2020, podczas UFC 253. Zmierzył się wówczas z Jakiem Matthewsem (17-5), który konsekwentnie go obijając, ostatecznie zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Źródło: Twitter/Eagle FC