Conor McGregor zabrał w mediach społecznościowych głos w sprawie kolejnej walki. Wprawdzie nie wyjawił żadnych szczegółów kiedy i z kim powróci, wyznał natomiast w jakiej kategorii wagowej odbędzie się jego przyszły pojedynek.
Największa gwiazda w świecie MMA – Conor McGregor nie był widziany w oktagonie UFC od lipca zeszłego roku, kiedy przegrał trylogię z Dustinem Poirierem okupując tę porażkę złamaną nogą pod koniec pierwszej rundy. Irlandczyk od tamtej pory przechodził rehabilitację i wyraźnie pracował nad masą mięśniową, co nietrudno dostrzec na zdjęciach publikowanych na jego mediach społecznościowych.
Właśnie z tego powodu fani często zadawali sobie pytanie, w jakiej finalnie kategorii wagowej wyląduje „Notorious”? Odpowiedzi udzielił sam McGregor na Twitterze:
Definitely. https://t.co/FwdCqT40dR
— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) October 4, 2022
„Użytkownik Twittera: Następna walka w kategorii półśredniej?
McGregor: Zdecydowanie.”
Były podwójny mistrz UFC miał już okazję rywalizować w dywizji do 77 kg trzykrotnie. Dwie głośne walki z Natem Diazem odbyły się właśnie w tej dywizji, jedną z nich sensacyjnie przegrał przez poddanie, w drugiej udanie rewanżując się większościową decyzją sędziów. Również ostatni wygrany pojedynek w karierze McGregora – z Donaldem Cerrone miał miejsce w wadze półśredniej. Irlandczyk wygrał tę walkę w niecałą minutę, nokautując „Kowboja” wysokim kopnięciem i ciosami barkiem.
„Notorious” zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. Z kim mógłby się zmierzyć w 77 kg? Na myśl przychodzi jedno nazwisko, które nieustannie nawołuje o walkę z McGregorem… Jorge Masvidal? Z pewnością, pomimo serii porażek u obu zawodników, sprzedaż PPV byłaby pokaźna a i konferencje prasowe niczego sobie.
Zobacz także: Jan Błachowicz poznał rywala! Walka z Ankalaevem bliska finalizacji na UFC 282



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)









