Według informacji dziennikarza ESPN, Bretta Okamoto, bardzo ciekawy pojedynek w wadze średniej zwieńczy galę UFC, która zaplanowana jest na 10 kwietnia. Uplasowany na czwartej lokacie w rankingu kategorii do 84 kg, Darren Till ma skrzyżować rękawice ze znajdującym się zaledwie jedno „oczko” pod nim, Marvinem Vettorim.

Europejski main event zawsze cieszy kibiców ze Starego Kontynentu i już wkrótce – wedle doniesień – ponownie do takiego dojdzie.

Zobacz także: Marvin Vettori jest zainteresowany walką z Darrenem Tillem

Darren Till (18-3-1) teraz wciąż przeplata zwycięstwa z porażkami. Po raz ostatni był widziany w akcji, w lipcu zeszłego roku. Wówczas skrzyżował rękawice z byłym czempionem – Robertem Whittakerem (22-5), jednakże nie był w stanie wystarczająco mocno mu się przeciwstawić, co doprowadziło do jego porażki na kartach sędziowskich.

Marvin Vettori (16-3-1) będzie natomiast przystępował do tego pojedynku, zbudowany imponującą serią wygranych z kolei. Ma ich na koncie aż cztery, co czyni go niepokonanym od ponad dwóch lat. Po raz ostatni zameldował się w oktagonie podczas jednego z grudniowych wydarzeń. Stanął wówczas w szranki z Jackiem Hermanssonem (21-6) i po ciekawym boju, ostatecznie odniósł jednogłośne zwycięstwo.

Źródło: Twitter/Brett Okamoto