Dyrektor sportowy KSW: Rozmawiamy z menadżerem Andersona Silvy, ale…

658
źródło: polsatsport.pl, ufc.com

W zeszłym roku Anderson Silva (34-11) po wielu latach rozstał się z organizacją UFC. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że zainteresowanie nawiązaniem współpracy z Brazylijczykiem wyraziła federacja KSW.

Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski w wywiadzie dla naszego portalu zdradził, że polska organizacja prowadzi rozmowy z obozem Andersona Silvy, ale dodał jednak, że są one dopiero w początkowej fazie.

Rozmawiamy z jego menadżerem, ale na razie oni chyba jeszcze sami nie ustalili, jakie mają plany. Myślę, że nie jest to temat na gale pandemiczne. Żeby to miało szanse powodzenia to musi być stadion albo naprawdę duża hala.

powiedział Wojsław Rysiewski.

Oprócz Andersona Silvy niedawno kontrakt z UFC skończył się Yoelowi Romero oraz Carlosowi Conditowiwielu kibiców widziałoby ich w federacji KSW.

Wojsław Rysiewski stwierdził, że temat współpracy z Kubańczykiem w związku z jego przejściem do Bellatora został zakończony. Dodał również, że na ten moment nie są prowadzone rozmowy z Carlosem Conditem. Dyrektor sportowy KSW powiedział, że z tej trójki tylko zatrudnienie Brazylijczyka mogłoby być opłacalne dla polskiej organizacji.

Myślę, że tylko Anderson Silva jest na tyle rozpoznawalny, że nie byłby to gest w stronę nielicznej grupy fanów. To jest faktycznie takie nazwisko, że jak ktoś go nie zna to bylibyśmy w stanie go tak przedstawić, żeby szerokie grono fanów z całego świata chciało obejrzeć jego walkę.

podsumował.

Anderson Silva jest jedną z największych legend światowego MMA. W latach 2006-2013 był mistrzem UFC w kategorii do 84 kilogramów. Obecnie posiada fatalną serię trzech porażek z rzędu. W ostatnim boju na UFC on ESPN+ 39 przegrał przez TKO z Uriahem Hallem (16-9).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Bartosz Fabiński o walce z Meerschaertem, sukcesach kolegów i klubowym wyścigu zbrojeń w… paletkach [WYWIAD]

źródło: Youtube