Niebawem dojdzie do Strife Tube 2. Przedstawiciele promocji sukcesywnie odkrywają karty związane z rozpiską – teraz padło na main event. Udział weźmie w nim dobrze znany z naszego podwórka Cezariusz Kęsik. Oponentem będzie natomiast doświadczony Brazylijczyk Jonas Boeno.

Wielkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie spod sztandaru Strife. Tym razem rozegra się ono w Radomiu. Od pewnego czasu znamy już bohatera walki wieczoru. Będzie nim znany z wcześniejszych występów dla TFL, czy KSW Cezariusz Kęsik (13-4).

Zobacz także: Kęsik zawalczy w main evencie Strife Tube 2!

Na światło dzienne wyszło już także, z kim podzieli klatkę. Przeciwnikiem „Lubelskiego Czołgu” będzie bardzo doświadczony Brazylijczyk, który ma na koncie już ponad 60. zawodowych startów – Jonas Boeno (43-19). Walka rozegra się w limicie kategorii średniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kęsik zdecydowanie będzie musiał uważać w każdej fazie pojedynku – Boeno bowiem lwią część swoich wygranych zanotował przed końcowym gongiem. Ostatni raz widziany był w akcji w listopadzie bieżącego roku. Stanął wówczas w szranki z rodakiem Patrickiem Quadrosem (12-11-1) i poddał go już w inauguracyjnej odsłonie.

Źródło: X/Artur Ostaszewski, fot. Facebook/KSW