Już w najbliższy weekend, Marcin Wójcik po raz pierwszy w swojej karierze postawi stopę w klatce PFL. Pierwotnie miał on się zmierzyć z Mohammadem Fakhreddinem, jednakże teraz możemy znaleźć informację o zmianie. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

13 sierpnia tego roku, organizacja PFL zagości w stolicy Walii – Cardiff. Co ciekawe – na wydarzeniu tym nie zabraknie również polskich akcentów. Swoje pojedynki stoczą wówczas bardzo dobrze znani na naszym podwórku Szymon Bajor (23-9), a także Marcin Wójcik (15-8). Wszystko wskazuje jednak na to, iż dosłownie na kilka dni przed galą, „Giantowi” zmienił się oponent. Wiadomość tę możemy znaleźć na oficjalnej stronie amerykańskiej organizacji.

Zobacz także: PFL 2022 #8 z udziałem Bajora i Wójcika – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Mick Stanton (9-6) podejdzie do rywalizacji zaledwie po trzytygodniowej przerwie. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w akcji, przy okazji lipcowego Cage Warriors 141. Skrzyżował wtedy rękawice ze znanym chociażby z wcześniejszych startów w UFC, Darrenem Stewartem (12-9) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich, wydłużając swoją serię triumfów do trzech.

Źródło: pflmma.com