Muhammad Mokaev ani nie myśli, by zwalniać tempa! Niepokonany zawodnik po raz kolejny postawi stopę w klatce UFC, przy okazji napakowanej kapitalnymi zestawieniami, 280. edycji. Według informacji Bretta Okamoto, skrzyżuje wtedy rękawice z Malcolmem Gordonem.

Muhammad Mokaev (7-0) dołączył do największej organizacji MMA w bieżącym roku i już zdążył stoczyć tam dwa pojedynki. W marcu, w niespełna minutę zmusił Cody’ego Durdena (13-4-1) do odklepania, zapinając ciasną gilotynę. Następnie jednogłośnie pokonał jeszcze na punkty Charlesa Johnsona (11-3). Okazuje się, że do akcji powróci 22 października, przy okazji numerowanej gali w Abu Dhabi.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jego przeciwnik – Malcolm Gordon (14-5) podejdzie do rywalizacji, napędzony serią dwóch zwycięstw. Po raz ostatni wchodził do oktagonu globalnego potentata w lutym 2022. Skrzyżował wówczas rękawice z Denysem Bondarem (16-4), z którym to finalnie wygrał przed końcem regulaminowego czasu. Wcześniej zaś odniósł triumf nad młodszym bratem aktualnego czempiona, Francisco Figueiredo (13-4-1).

Źródło: Twitter/Brett Okamoto