Po wielu latach Adrian Zieliński po raz pierwszy postawi swoją stopę w okrągłej klatce! Doświadczony zawodnik zawalczy na KSW 92, gdzie stanie w szranki z wciąż niepokonanym Wiktorem Zalewskim.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

16 marca miejsce będzie miała 92. edycja, wyprodukowana pod sztandarem największej organizacji MMA w Polsce. KSW zawita ze swoim wydarzeniem do Gorzowa Wielkopolskiego. Przedstawiciele sukcesywnie odkrywają karty – właśnie ogłoszono bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w wadze półśredniej. Niepokonany Wiktor Zalewski (6-0) podejmie w ramach niego doświadczonego Adriana Zielińskiego (24-12).

Mający na koncie już 36. zawodowych potyczek Zieliński na przestrzeni wieloletniej kariery rywalizował w takich organizacjach, jak chociażby ACB, czy FEN. W tej drugiej dzierżył nawet mistrzowskie trofeum kategorii piórkowej. W ostatnich miesiącach zdecydował się jednak przejść aż dwie dywizje wyżej i z powodzeniem walczy w kategorii półśredniej. Aktualnie może pochwalić się serią dwóch wygranych. Pokonywał kolejno Maxima Grabovicha (11-7), a także Kamila Kraskę (9-3).

Zobacz także: Gorzów wybuchnie! Kuberski kontra Materla na KSW 92

Zalewski jest zawodnikiem zdecydowanie mniej doświadczonym od swojego najbliższego przeciwnika. Mający na koncie sześć zawodowych pojedynków reprezentant WCA Fight Team od minionego roku związany jest z KSW. Jak dotąd zdążył stoczyć tam dwa starcia. Podczas gali z numerem 82. pewnie wypunktował Roberta Maciejowskiego (6-7-1), a następnie wygrał jeszcze przed czasem z Kacprem Koziorzębskim (9-6).

Źródło: Facebook/KSW