Przed nami mocny początek marca z mieszanymi sztukami walki. Po raz drugi na sportowych antenach Polsatu pojawi się organizacja Hybird MMA współpracująca z Tuco Promotion. W Pile zobaczymy walki Daniela Skibińskiego i Artura Sowińskiego.

Organizacja Hybrid MMA przy współpracy z Tuco Promotion zadebiutowała w telewizji Polsat 15 grudnia 2023 roku. Podczas gali w Lesznie obejrzeliśmy dwa ciekawe powroty. Na polską ziemię wrócił Daniel Skibiński, a po kilkuletniej przerwie w klatce zameldował się Krzysztof Kułak. Obaj wygrali swoje pojedynki.

Zobacz także: Niepokonany Zalewski podejmie Zielińskiego na KSW 92!

Właściciele Hybrid MMA Mikołaj Kołacki i Łukasz Szulc nie zamierzają zwalniać tempa i już 1 marca wracają z kolejnym dużym wydarzeniem. Razem z Tuco Promotion przygotowali kilka świetnie zapowiadających się pojedynków w różnych formułach.

zaznaczył dyrektor sportowy Tuco Promotion Adam Makówka.

Hybrid MMA 3 będzie naszą najmocniejszą galą. Cały czas się rozwijamy i staramy z wydarzenia na wydarzenie podnosić poziom sportowy. Postawiliśmy na uznane nazwiska, jak i też na zawodników lokalnych, trenujących na co dzień pod okiem Marcina Wójcika w GŁD Piła, a także w klubie Sporty Walki Piła.

powiedział współwłaściciel Hybrid MMA Mikołaj Kołacki.

W walce wieczoru po raz kolejny zobaczymy wspomnianego Skibińskiego. Czołowy polski półśredni w grudniu pokonał Alissona Marreirę, który w ostatniej chwili wskoczył na zastępstwo. „Skiba” wcześniej występował w Cage Warriors, gdzie wygrał jeden pojedynek i przegrał trzy. Teraz przed zawodnikiem trenującym w Poznaniu następne wyzwania.

Skibiński chce ciągle podnosić poprzeczkę. W Pile jego rywalem będzie Leonardo Damiani (11-6-1). Włoch wygrywał walki w Cage Warriors czy Ares FC. W 2021 roku zaatakował nawet UFC, ale przegrał swój pojedynek w Dana White’s Contender Series.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W co-main evencie Hybrid MMA 3 wystąpi legenda polskiego MMA. Artur Sowiński w przeszłości był mistrzem KSW w kategorii piórkowej, a w jego CV są walki z takimi zawodnikami jak Borys Mańkowski, Kleber Koike Erbst, Anzor Azhiev czy nawet sam Conor McGregor.

Naszym założeniem jest ściągać znanych i dobrych zawodników. Kornik jest tego typu fighterem, a dodatkowo jego możliwości kontraktowe zakładają, że może się bić w innych federacjach.

dodał Kołacki.

„Kornik” 1 marca zawalczy w formule bokserskiej. Jego rywalem będzie współwłaściciel Hybrid Łukasz Szulc. „Siwy” to niezwykle utytułowany zawodnik sportów uderzanych. Na jego koncie są m.in. zawodowe mistrzostwo świata K1 WFMC, mistrzostwo Polski K1 PZKB, a także mnóstwo medali z imprez międzynardowych i krajowych.

Zadbaliśmy jeszcze bardziej o stronę artystyczną i wizualną gali, co zresztą zobaczą widzowie w hali, jak i przed telewizorami.

zakończył Kołacki.

Informacja prasowa, fot. Materiały prasowe