Niedawno informowaliśmy, że w związku z pandemią koronawirusa, wszystkie gale ONE Championship do końca maja, odbędą się bez udziału publiczności. Jednakże wczoraj, prezes singapurskiej organizacji wystosował komunikat, w którym oświadczył, że kwietniowe eventy spod szyldu ONE zostają przełożone.

Zobacz także: Wszystkie gale ONE Championship do końca maja odbędą się bez udziału publiczności

„Niestety organizacja ONE Championship będzie musiała przełożyć wszystkie kwietniowe wydarzenia, które miały odbyć się bez publiczności z powodu nowych ograniczeń spowodowanych przez COVID – 19. Żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, singapurski rząd mądrze zarządził częściową blokadę kraju. W związku z czym, od 7 kwietnia będą dostępne tylko podstawowe potrzeby, takie jak żywność, opieka medyczne, czy transport. Ponadto takie kraje, jak Chiny, Tajlandia, Singapur, Australia, Rosja, Indie, Wietnam, Japonia itp. tymczasowo zamknęły swoje granice.”

„Żyjemy w bardzo niezwykłych czasach. Dobra wiadomość jest taka, że krótkoterminowe ograniczenia, niewątpliwie spowolnią rozszerzanie się koronawirusa. Dla jasności, wszyscy musimy zachować czujność. Najważniejszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jako jednostki, to ściśle przestrzegać poleceń naszych rządów oraz praktykować dystans społeczny, higienę i pracę zdalną. Wirus nie rozprzestrzeni się, jeśli wszyscy pozostaniemy w domach. To naprawdę proste. Połączmy siły w tym pojedynku i zjednoczmy się, jako ONE. #WeAreONE”

taki komunikat, za pomocą mediów społecznościowych, wystosował wczoraj prezes ONE Championship, Chatri Sityodtong.

Organizacja w kwietniu miała zorganizować dwa wydarzenia – jedno 17, a drugie 24. Oba eventy zostały przełożone na czas nieokreślony. W dalszym ciągu, nie wiadomo, czy majowe gale również zostaną odwołane. Na chwilę obecną, odbędą się one bez publiczności.

Źródło: Facebook