Już dzisiaj, podczas Babilon MMA 6 w Raszynie, zmierzą się Rafał Haratyk (10-3) i Maciej Różański (10-2). O pojedynku dwóch strażaków opowiedział Berserker z Bielska.

Podczas wywiadu dla telewizji Polsat Sport Rafał Haratyk został zapytany o plan na walkę z Berserkerem ze Szczecina.

Myślę, że Maciek jest na tyle doświadczonym parterowcem, że nie ma sensu, bym schodził specjalnie do jego płaszczyzny. Oczywiście, nie jest też tak, bym jakoś bardzo obawiał się walki na macie, ponieważ sam również ją trenuję, więc jeżeli nawet zostanę obalony, to na pewno nie spanikuję.

„Polish Tank” opowiedział również o swoich relacjach z przeciwnikiem i o rzeczach, które ich łączą.

Złej krwi nie ma na pewno… Obaj jesteśmy strażakami, obaj mamy dwójkę dzieci i z tego, co zdążyłem zauważyć, bardzo dużo nas łączy, ale jutro wejdziemy do klatki i będziemy musieli o tym wszystkim zapomnieć. Śmiałem się jednak, że niedługo będzie pewnie robił na tej samej zmianie, co ja…

Haratyk notuje serię 3 zwycięstw z rzędu. Przyznaje, że w razie wygranej na gali Babilon MMA 6 dostanie szansę walki o pas.

Już tę walkę miałem mieć o pas, ale ostatecznie coś „nie zagrało”. Rozmawiałem jednak z promotorem Tomkiem Babilońskim i obiecał, że jeżeli pokonam Maćka, to następny pojedynek stoczę już o mistrzostwo kategorii średniej. Na pewno będę do tego dążył.

Cały wywiad do zobaczenia tutaj.

Galę będzie można oglądać na antenach telewizji Polsat od godziny 19.30.

źródło: polsatsport.pl