Po długich miesiącach oczekiwania, nareszcie wyjaśniła się przyszłość byłego zawodnika KSW – Aleksandara Ilica. „Joker” dołącza do OKTAGON MMA i już przy okazji lipcowej, 34. edycji, stanie przed szansą sięgnięcia po pas wagi półciężkiej. Rywalem Karlos Vemola.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Aleksandar Ilic (13-4) prawie rok temu rozstał się z największą organizacją MMA nad Wisłą i od tego czasu nie widzieliśmy go już w akcji. Co prawda sporo mówiło się o tym, iż zasili szeregi PFL, jednakże finalnie zakończyło się to fiaskiem. Natomiast nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – od teraz będzie on startował pod szyldem OKTAGON MMA, gdzie po raz pierwszy wystąpi już 23 lipca. Momentalnie będzie mógł zostać mistrzem, mierząc się o tamtejsze trofeum.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Zobacz także: Starcie Legierskiego z Kohoutem uświetni galę OKTAGON 34

Jego najbliższy przeciwnik – Karlos Vemola (32-6) podejdzie do tej rywalizacji, napędzony serią pięcu zwycięstw. Szybko powróci do klatki, ponieważ ostatni pojedynek stoczył na początku czerwca tego roku. Ekspresowo rozprawił się wówczas z naszym rodakiem, Michałem Pasternakiem (16-8), zmuszając go do odklepania już w inauguracyjnej odsłonie.

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA