Ali Abdelaziz zaprzecza doniesieniom na temat planowanej walki Justina Gaethje z Conorem McGregorem

219
źródło: mmaindia.com

Od dłuższego czasu Justin Gaethje (21-2) domaga się walki z Conorem McGregorem (22-4). Ariel Helwani niedawno podał informację, że UFC pracuje nad takim zestawieniem, które miałoby się odbyć latem.

Jednak na twitterze menadżer Amerykanina Ali Abdelaziz kategorycznie zaprzeczył takim doniesieniom zapewniając jednocześnie, że to jego klient jest obecnie pierwszy w kolejce do pojedynku o pas mistrzowski UFC w wadze lekkiej.

„Plotki na temat walki Justina Gaethje z Conorem McGregorem są absolutnie nieprawdziwe. On miał szansę walczyć z Justinem zamiast pojedynku z „Kowbojem” Justin jest obecnie pierwszym pretendentem a Conor potrzebuje jeszcze 10 zwycięstw tak jak powiedział Khabib.”

„Notorious” to bez wątpienia największa gwiazda na światowym rynku mieszanych sztuk walki. Był on mistrzem UFC w kategorii piórkowej oraz lekkiej. W swoim poprzednim występie na UFC 246 pokonał przez TKO Donalda Cerrone (36-14).

„The Highlight” aktualnie posiada imponującą serię trzech wygranych z rzędu. Większość swoich wygranych potyczek kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. W ostatnim boju na UFC on ESPN+16 również pokonał Donalda Cerrone.

źródło: Twitter, bjpenn.com