Według różnych źródeł, Brock Lesnar wstrzymał swoje rozmowy kontraktowe z obecnym pracodawcą i aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Amerykaninowi z pewnością ofertę złoży wiele organizacji, a jedną z nich będzie Bellator MMA, które zainteresowane jest pozyskaniem byłego mistrza UFC.

Organizacja Scotta Cokera z zaciekawieniem przygląda się ruchom Brocka Lesnara, bowiem chcieliby, by ten pod ich sztandarem zmierzył się z legendą światowego MMA, uznawanym za jednego z najlepszych „ciężkich”, Fedorem Emelianenko.

„Zapytałem prezesa Bellatora, Scotta Cokera, czy są zainteresowani pozyskaniem Brocka Lesnara i odrzekł: 'Tak, jeżeli naprawdę jest dostępny. Pojedynek Fedor vs. Brock jest interesujący. Nigdy wcześniej do niego nie doszło!'”

Lesnar legitymuje się zawodowym rekordem 5-3. Ostatni raz widziany był w oktagonie, w lipcu 2016 roku, podczas gdy walczył z Nowozelandczykiem, Markiem Huntem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Fedor Emelianenko jest natomiast absolutną ikoną światowego MMA. W profesjonalnej karierze zdążył stoczyć już ponad 40 pojedynków, odnosząc przy tym wielkie sukcesy. 43-letni Rosjanin swój ostatni bój odbył pod koniec zeszłego roku. Wygrał wtedy szybko, bo już w 1. odsłonie starcia z Quintonem Jacksonem.

Zobacz także: Mirko CroCop Filipovic gościem specjalnym gali EMC 5 w Düsseldorfie

Źródło: Twitter