Basia Nalepka i Paweł Bielic wywalczyli kontrakt z Fight Exclusive Night

126
Paweł Bielic, Basia Nalepka

Bez wątpienia Fight Exclusive Night jest czołową organizacją MMA w Polsce. Tak więc nie jest nic dziwnego, że dostanie się do FEN jest celem wielu zawodników.

Na obozie sportowym zorganizowanym przez FEN w Rabce Zdrój  urządzono sparingi pod nazwą „Spar Wars”, gdzie najlepsi mieli zostać zawodnika Fight Exclusive Night. Kontrakt z tą organizacją wywalczyli Barbara Nalepka i Paweł Bielic.

„Breaking news. Na zdjęciu Prezes, kadra trenerska i dwa nowe nabytki organizacji @fightexclusivenight! Razem z @basia_szogun_nalepka wywalczyliśmy na obozie kontrakty z organizacją #fen
Ciężka praca, wiara w siebie! #teambielic cały czas po swoje.
Spokojnej soboty.”

Barbara „Shogun” Nalepka jest zawodniczką K1 oraz MMA. Od lat jest bardzo aktywna i niemal każda jej walka dostarcza ogromnych emocji. W zeszłym roku wygrała puchar europy WAK-1F. W ostatnim występie w zawodowym K1 na DSF 18 zwyciężyła przez decyzję z Klaudią Suszczyńską. Natomiast poprzedni pojedynek w MMA stoczyła na TFL 13, gdzie przegrała z Izabelą Badurek (7-6).

Paweł Bielic ma za sobą bardzo udaną karierę amatorską. W zawodowym MMA zadebiutował w 2019 roku, gdzie poddał Mikhaila Bodnara (0-1).W swoim poprzednim boju na PCF 21 przegrał przez poddanie z Vaclavem Holotą (3-0).

Zobacz także: Rozdano Bonusy po gali KSW 54. Bracia Rajewscy nagrodzeni

źródło: Instagram