Michał Włodarek (8-2) powrócił do klatki KSW na gali z numerem 52 w Gliwicach zwyciężając z Srdanem Marovicem. Wydaje się, że nie zamierza robić sobie dłuższej przerwy i wystąpi już na gali KSW 53 w Łodzi.

Włodarek na gali w Gliwicach potrzebował zaledwie 34 sekund, aby odprawić swojego przeciwnika. Tym samy zawodnik klubu Czerwony Smok Poznań powrócił zwycięsko do klatki KSW po trzech latach przerwy.

Wydaje się, że popularny „Komar” nie będzie odpoczywał zbyt długo i pojawi się na kolejnej gali, która odbędzie się w Łodzi. Zawodnik zamieścił na swoim Instastory zdjęcie opatrzone napisem „KSW 53”.

Kto może być kolejnym rywalem Włodarka? Chwilę po jego zwycięstwie w Gliwicach, wyzwanie rzucił mu Michał Andryszak (20-8), który chciałby zrewanżować się za porażkę z 2014 roku. Zawodnik klubu Ankos MMA Poznań wznowił niedawno treningi po kontuzji.

źródło: Instagram